Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Mamy lato!

W EACTIVE wiemy jak z zimy uczynić lato! Chociaż nastał już kalendarzowy grudzień, a na naszych biurkach znaleźliśmy rano mikołajkowe prezenty, w biurze mamy wakacyjną atmosferę!

pozycjonowanie_mikołajkipozycjonowanie_mikołajki pozycjonowanie_mikołajki
To już trzecia edycja naszego „przebraniowego” zwyczaju. Do tej pory odbywało się to w ostatni piątek miesiąca, ale tym razem Sławek Węgliński – autor tematu przewodniego – zarządził małą zmianę. Sławek zaproponował temat „Lato”, a żeby jeszcze bardziej zrobić na przekór, na dzień przebierany wybrał piątek tuż przed Mikołajkami. W związku z tym z samego rana zajęliśmy sobie parawanami najlepsze miejsca na plaży i wygrzewamy się na leżakach, czerpiąc dobrą energię ze słońca:) Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, większość strojów idealnie wpasowuje się w styl obowiązujący nad polskim morzem – klapki, sandały, czapeczki i inne niezbędne gadżety:)

W naszej firmie zagościło dzisiaj słońce, wakacyjna atmosfera i fantastyczne humory i mamy nadzieję, że pozostaną takie do końca zimy. Jeśli ktoś podobnie jak my nie lubi zimy, polecamy wypróbować nasz sposób walki z tą porą roku. Pamiętajcie, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

2

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak