Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Mamy nowego Koordynatora Działu Reklam Google!

SLAWOMIR_WEGLINSKIZ przyjemnością informujemy, że nasz Dział Reklam Google ma nowego Koordynatora – Sławka Węglińskiego! Sławek przejmuje nowe obowiązki i od tej pory to on będzie czuwał nad efektywnością swojego działu.

Sławek jest związany z marketingiem internetowym od 4 lat, a w EACTIVE już ponad rok zajmował stanowisko specjalisty Reklam Google. Przez ten czas był odpowiedzialny za tworzenie i optymalizację kampanii Google AdWords tak, aby przynosiły jak najlepsze rezultaty. Dodatkowo bardzo chętnie poszerza swoją wiedzę i korzysta z każdej okazji, aby rozwijać swoje umiejętności – szczególnie biorąc udział w różnych szkoleniach. Wszystkie certyfikaty, które uzyskał Sławek można zobaczyć w tym miejscu. #wiemyjak

Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania – Sławek udowodnił, że jest gotowy objąć stanowisko kierownicze. Posiada odpowiednią wiedzę i predyspozycje, aby dobrze sprawdzić się w nowej roli.

Gratulujemy Sławkowi i życzymy powodzenia!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak