Mentoring na Uniwersytecie Ekonomicznym

Właśnie dobiegła końca kolejna edycja programu Mentoring, organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Jednym z mentorów był CEO EACTIVE – Michał Kliszczak. #wiemyjak

mentoring-na-uniwersytecie-ekonomicznym-we-wroclawiu

W tegorocznej edycji programu uczestniczyło 23 Mentorów, i 32 Mentee, którzy wspólnie pracowali nad rozwojem zawodowym, czego efektem miał być lepszy start podopiecznych na rynku pracy. Grono mentorów było zróżnicowane – byli to specjaliści z takich dziedzin jak np.: finanse, bankowość, logistyka, IT, marketing czy zasoby ludzkie.

W początkowym etapie programu, studenci wybierali swoich potencjalnych mentorów zapoznając się z ich profilami umieszczonymi na stronie Uniwersytetu Ekonomicznego. Profil Michała, możecie zobaczyć tutaj. Po przejrzeniu wszystkich aplikacji, finalnego wyboru dokonywali mentorzy.

Michał, podczas kilku ostatnich miesięcy pracy ze swoim mentee, dzielił się wiedzą z zakresu zarządzania rozwojem kariery. Jako właściciel firmy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu, a także absolwent tej uczelni, udzielił wielu wartościowych rad swojemu podopiecznemu. Spotkania odbywały się cyklicznie i były bardzo owocne dla obu stron. To kolejne doświadczenie Michała w roli mentora i z pewnością nie ostatnie!

Relacje i podsumowanie Programu Mentoring możecie zobaczyć tutaj.

Ocena artykułu:
5/5 (5)

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Paula pisze:

    Ciekawy pomysł dla młodych ludzi na zdobycie wiedzy praktycznej. Dobrze, że uczelnie organizują takie programy:)

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak