Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Ogłaszamy konkurs na staż w dziale marketingu!

W związku z rozwojem oraz natężeniem działań marketingowych, postanowiliśmy zorganizować konkurs na staż do działu marketingu w naszej firmie. Konkurs rozpoczynamy 22 listopada 2013 roku.

Zdecydowaliśmy się sprecyzować grupę odbiorców konkursu – są to studenci z całej Polski. W związku z tym, jedynym formalnym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie statusu studenta. Jesteśmy otwarci na różne formy odbywania stażu, dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej.

Szukamy osób z pasją, które odznaczają się nieprzeciętną kreatywnością oraz chęcią do pracy. Dodatkowo, interesują nas kandydaci chcący rozwijać swoje umiejętności poprzez nowe wyzwania.

Zadaniem, które ma w pewnym stopniu sprawdzić te cechy jest napisanie obszernego artykułu. Uczestnicy będą szukać odpowiedzi na pytanie „Jak będzie wyglądać Google za 5 lat?”. Każdy zainteresowany może wysłać nam tylko jeden projekt. Ogromne znaczenie mają dla nas zdolności językowe kandydatów, pomysłowość stworzenia pracy oraz podejście do tematu. Zwycięska praca konkursowa pojawi się na naszym blogu.

Po analizie nadesłanych aplikacji, rozpatrzymy pozytywnie jedno zgłoszenie. Student który prześle najciekawszą odpowiedź dostanie nagrodę, którą jest trzymiesięczny płatny staż. Planowany czas rozpoczęcia współpracy to styczeń 2014. W czasie trwania stażu, oferujemy studentom elastyczny czas pracy oraz zdobycie doświadczenia pod okiem specjalistów. Stażysta będzie wspierał dział marketingu w swoich działaniach, przede wszystkim tworzył artykuły na potrzeby trwających akcji marketingowych. Po zakończeniu stażu wystawimy referencje.

Regulamin konkursu znajduje się w zakładce „Z życia Eactive”.

Projekty można wysyłać aż przez trzy tygodnie, w związku z tym liczymy na ciekawe pomysły!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak