Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Unikalna promocja dla naszych klientów!

Dopiero zaczynasz swoją drogę w świecie biznesu lub zastanawiasz się, jak możesz ulepszyć dotychczasowe działania swojej firmy, aby rozwijała się ona efektywnie, jednocześnie dając satysfakcję z osiągania kolejno wytyczonych celów?

Wspieramy firmy małej i średniej wielkości, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i rozwoju działalności gospodarczej.

Założyciel firmy Eactive, Michał Kliszczak – świadczy bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości rozwoju firm. Posiada 13 letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy i chętnie dzieli się swoją wiedzą na ten temat, aby pomóc innym w rozwoju własnej firmy.

Zgłoś się, jeżeli chcesz się dowiedzieć:
– jak zwiększyć sprzedaż
– jak zwiększyć skuteczność działań marketingowych
– jak wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji
– jak dobrze i skutecznie zorganizować poszczególne obszary wewnątrz firmy
– jakie ścieżki rozwoju warto rozważyć w bliższej i dalszej perspektywie

Zapraszamy do kontaktu!

Michał Kliszczak
michal@eactive.pl
tel. 71 340 94 00

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak