Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci statuetki od Stowarzyszenia „Tęcza”!

Ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie współpracujemy już od kilku lat i  niejednokrotnie wspomagaliśmy jej działania. W ramach uroczystości z okazji 18-lecia Stowarzyszenia wręczono statuetki wszystkim dobroczyńcom, którzy przyczynili się do wsparcia Fundacji – jest nam bardzo miło, że taka Statuetka trafiła również do nas!

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Tęcza” działa na rzecz osób niepełnosprawnych, zapewniając im odpowiednią rehabilitację oraz wielokierunkową terapię. Organizacja niesie pomoc już od 18 lat – na tegoroczną, 18stą rocznicę przygotowano specjalną uroczystość, która odbyła się w Oławie. Wydarzenie podsumowujące dotychczasową działalność na pewno na stałe wpisze się w historię Stowarzyszenia – starannie przygotowane, ze specjalnym programem artystycznym zgromadziło aż 150 gości. Nie zabrakło również ważnych osobistości – wśród zaproszonych osób znalazł się poseł Roman Kaczor, burmistrz Tomasz Frischmann, wicestarosta Bożena Worek oraz wiceburmistrz  Jelcza- Laskowic Marek Szponar. Były podziękowania, podsumowania, przedstawienie planów na przyszłość, a także punkt kulminacyjny spotkania, czyli rozdanie wspomnianych statuetek (tzw. Tęczowych Oskarów). Statuetki przyznawane były za wybitną działalność o charakterze pomocowym.

Zdjęcie grupowe z przyznania statuetek za pomoc stowarzyszeniu Tęcza

Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy wyróżnieni i statuetka trafiła w nasze ręce! Otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie na wydarzenie i statuetkę w naszym imieniu odebrała Paula Wornalkiewicz-Kliszczak. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby móc pomagać w efektywny sposób i wspierać Stowarzyszenie. Bardzo cieszymy się, że możemy angażować się w taką działalność. Tym samym zachęcamy wszystkich do niesienia pomocy potrzebującym!

Zdjęcie statuetki przyznanej za pomoc stowarzyszeniu Tęcza

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem i opisem wydarzenia: http://www.olawa24.pl/a/czytaj/osiemnastka_quotteczyquot/2320

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak