Poranki EACTIVE – cykl porannych integracji

Kiedy nasz Zespół pracował z biura, często widywaliśmy się w kuchni robiąc sobie kawę lub herbatę na dobry początek dnia. W momencie, gdy przeszliśmy na pracę zdalną, a do Drużyny E dołączyły osoby już nie tylko z Wrocławia ale i z całej Polski, wcale nie straciliśmy chęci na rozmawianie ze sobą. W związku z tym narodził się pomysł… Poranków EACTIVE!
Poranki EACTIVE

Wiemy, jak ważne w życiu każdego z nas są relacje. Dlatego przechodząc na formę home office nie przestało nam zależeć na tym, aby nasz Zespół się znał i lubił. Nie ukrywamy też, że Drużyna E rozrasta się w dynamicznym tempie, a to niesie ze sobą chęć poznawania nowych osób z Zespołu. 

Poranki EACTIVE to cykl spotkań, które odbywały się w naszej firmie od sierpnia. Były to 30-minutowe zdzwonki na Google Meet, które organizowane co trzy tygodnie. Ich celem była integracja i rozmowa przy kubku ulubionej kawy lub herbaty.

Każdy dział co miesiąc uczestniczył w spotkaniu z innym zespołem. Wszystko po to, by osoby, które nie pracują ściśle ze sobą na co dzień miały okazję porozmawiać i zapoznać się z inną częścią Drużyny E. W opisie spotkań znajdowały się także pytanie pomocnicze, które mogły, ale nie musiały stanowić główny temat rozmów. Tym sposobem chcieliśmy zabezpieczyć komfort Zespołu, tak aby w sytuacji, gdyby osoby biorące udział w spotkaniu miały problem z rozpoczęciem rozmowy, można było się wspomóc gotowym pomysłem! 

Zawsze staramy się brać pod uwagę opinię Drużyny E co do prowadzonych działań, ponieważ integracje, które planujemy, są przede wszystkim dla Zespołu. Aby członkowie naszej firmy mogli ocenić wprowadzoną integracje postanowiliśmy zapytać jak podobała się idea Poranków EACTIVE za pośrednictwem ankiety. Cenimy sobie każdy feedback, zarówno pozytywny jak i negatywny. Po badaniu już wiemy, że Drużyna E zdecydowanie lubi integracje i ich potrzebuje… Chociaż poranek okazał się nie być najlepszą porą.

Stale  zachęcamy całą Drużynę E do wspólnych rozmów. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa, choć trochę zmniejszyła dystans pomiędzy niektórymi osobami w Zespole.

Poranki EACTIVE dobiegły końca, ale kto wie, co lada moment pojawi się w naszej firmie, aby dalej budować nasze relacje oraz pozytywną atmosferę. 

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (2)

Komentarze

Dodaj komentarz