Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Przyłączamy się do akcji „Dwie godziny dla rodziny”!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma bierze udział w akcji „Dwie godziny dla rodziny”. Organizatorzy przedsięwzięcia zachęcają pracodawców, by skrócili dziś czas pracy o dwie godziny i zainspirowali pracowników do spędzenia tego czasu z rodziną. Inicjatywa jest świetna, zatem my również znaleźliśmy się w gronie firm, które będą dziś pracowały nieco krócej.

2 godziny dla rodziny

Akcja organizowana jest przez Fundację Humanites i w tym roku jej hasło przewodnie brzmi: „Wspomnienia łączą pokolenia”, które ma zachęcić do pogłębiania więzi i relacji ze swoją rodziną. To już czwarty raz Fundacja apeluje do pracodawców, by skrócili czas pracy i pozwolili pracownikom spędzić go w gronie najbliższych. Symboliczne dwie godziny to okazja, by oderwać się od codziennej rutyny i poświęcić swój czas naszym najbliższym. Uważamy, że zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym pomaga w rozwoju osobistym oraz odnoszeniu sukcesów w pracy.

Fundacja Humanites (http://www.humanites.pl/) wspomaga rozwój młodego pokolenia poprzez zwrócenie uwagi na właściwe kompetencje społeczne oraz uniwersalne wartości.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak