Sławek Węgliński jako wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim!

Miło nam jest poinformować, że Sławek Węgliński, Manager działu Performance Marketing prowadził cykl zajęć na Uniwersytecie Wrocławskim! 

Spotkania dla studentów kierunku Komunikacja Wizerunkowa (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej) odbywały się w trybie fakultatywnym. Tym bardziej cieszymy się, że znaleźli się chętni do poszerzania swojej wiedzy marketingowej! 

zajecia-uwr-slawek-blog

W sumie odbyło się 10 zajęć, po 5 dla każdej z 2 grup. Tematami, które zostały poruszone na zajęciach były głównie podstawy działania Google Ads. Uczestnicy zwiększyli wiedzę o reklamie w wyszukiwarce Google, czyli tzw. linkach sponsorowanych, a także dowiedzieli się, jak działa aukcja reklamowa. 

Następnie przyszła pora na praktykę! Sławek zaprezentował, jak ustawia się kampanię na koncie Google Ads. Był też czas na dobór i dzielenie fraz na kampanie i grupy reklamowe, a nawet samo pisanie reklam. Zwieńczeniem całego cyklu były kampanie PLA (Google Shopping), to jak działają oraz jakie są tzw. dobre praktyki podczas korzystania z tej formy promocji.

Co ważne – zarówno studenci, jak i sam Sławek są z tego doświadczenia bardzo zadowoleni. Zdecydowana większość obecnych na zajęciach, chciałaby, aby zajęć było więcej by jeszcze bardziej ćwiczyć swoje umiejętności! Sam Sławek o zajęciach mówi:

“To było bardzo ciekawe i dobre doświadczenie, chociaż z tyłu głowy miałem poczucie odpowiedzialności za to czy przekażę wiedzę dość jasno i czy zainteresuje nią uczestników. Mimo tego, że jestem przyzwyczajony do pracy zdalnej, to jednak tego typu warsztaty w formie on-line to było coś nowego”.

Na koniec zajęć Sławek zdecydował się na przeprowadzenie ankiety satysfakcji. Studenci wystawili mu ocenę 4,5, co jak wiemy, na studiach jest oceną bardzo wysoką.

Sławek, jestesmy z Ciebie dumni i gratulujemy nowego doświadczenia! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz młodzi marketerzy skorzystają z Twojej ogromnej wiedzy! 

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (4)

Komentarze

Dodaj komentarz