Speed Meeting vol.3

Za nami już trzecia edycja Speed Meeting, czyli szybkich spotkań on-line w celu wzajemnego poznawania się Zespołu.

Speed Meetings

Ponownie jednak zdecydowaliśmy się nieco ulepszyć naszą koncepcję, dla komfortu wszystkich chętnych. Z tego powodu na spotkania mieliśmy cały tydzień, a w zabawie brali udział tylko Ci z nas, którzy wcześniej zgłosili się w specjalnym formularzu. To rozwiązanie ułatwiło nam nie tylko organizację spotkań, ale także znacznie zwiększyło liczbę Speed Meetingów.
W tym roku dodaliśmy również dopasowywanie rozmówców na podstawie wcześniej przekazanych o sobie informacji (hobby, zainteresowania, miejsce zamieszkania itp.) a przed spotkaniami, każdy zgłoszony otrzymał informacje, z jakiego powodu został dopasowany do swojego rozmówcy.

W ramach tegorocznej akcji Speed Meeting odbyło się aż 31 rozmów, a według ankiety po wydarzeniu, nasz Zespół już nie może doczekać się kolejnych inicjatyw proZespołowych. Z nieoficjalnych źródeł wiemy też, że… niektórym rozmawiało się tak dobrze, że zdecydowali się przedłużyć czas i zostać jeszcze po pracy.

  Efektem szybkich spotkań, podobnie jak w poprzednich edycjach są nie tylko pełne uśmiechu zdjęcia, ale również nowe znajomości.

  Bardzo cieszymy się, że pomimo tego, że cały nasz Zespół pracuje w trybie zdalnym, tak otwarcie podchodzi do wzajemnego poznawania się i budowania relacji.

   

  Przejdź do komentarzy
  Ocena artykułu:
  5/5 (7)

  Komentarze

  Dodaj komentarz