Spotkanie Świąteczne EACTIVE #wiemyjak 2021

W miniony piątek cała Drużyna E spotkała się wspólnie na świątecznym spotkaniu firmowym. W związku z tym, że nasz Zespół stale się rozrasta, a możliwość pracy zdalnej wykorzystuje coraz więcej osób, spotkanie już drugi rok z rzędu odbyło się w formie online.

Za świąteczny klimat odpowiadały świąteczne rekwizyty – czapki mikołajowe, rogi renifera, czerwone swetry, czy choinki w tle. Poza tym specjalne dedykowane na grudzień tła do spotkań.  Do tego kubek ciepłej herbaty lub kawy i mogliśmy zaczynać spotkanie. 

Spotkanie rozpoczęliśmy od krótkich przemówień. Musimy przyznać, że było ich całkiem sporo. Jako pierwszy głos zabrał Michał – nasz CEO, a później pozostałe osoby z zarządu EACTIVE. Następnie głos chcieli zabrać kolejni członkowie Drużyny E. Był to czas wzajemnego docenienia i podziękowania za to, za co dotąd nie było czasu, czy okazji podziękować.

Następnie przyszedł czas na rozmowę. Nie ukrywamy, że system podnoszenia łapek na Google Meet był niezbędny! Jeden temat generował kolejny, a każda historia przypominała o kolejnych świątecznych anegdotach.

Tym sposobem omówiliśmy najbardziej zapamiętane przez nas prezenty z dziecięcych czasów, ale też te, które pamiętamy, bo niekoniecznie nas zachwyciły. Kreatywność naszych bliskich zapewniła dużą dawkę śmiechu całemu Zespołowi.

Pojawiła się również dyskusja na temat tradycyjnych potraw. Okazało się, że ogólnopolski Zespół rodzi wiele zagadek, na przykład, jaka jest różnica pomiędzy tak popularną kutią a makiełkami! Na szczęście w gronie zebranych byli eksperci z różnych województw i udało nam się ustalić odpowiedź na pytanie, czy aby na pewno jest to ta sama potrawa.

Na koniec wspominaliśmy również najbardziej nietypowe życzenia świąteczne. Tutaj przeważały usłyszane historie, bo większość z nas przyznała, że akurat życzenia, które dostajemy są trafione i raczej standardowe.

Dzięki zaangażowaniu Drużyny E we wspólną rozmowę i dzielenie się doświadczeniami, całe spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze.

I tego życzymy sobie oraz Wam, aby odległość nigdy nie sprawiła, że zabraknie między nami zrozumienia, chęci rozmowy i wspólnego uśmiechu! 

 

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
3.9/5 (8)

Komentarze

Dodaj komentarz