Wielkie Piwo Między Projektami!

31 stycznia we Wrocławskim hotelu Nowotel odbyła się konferencja o bardzo ciekawej nazwie i formie, a mianowicie – Wielkie Piwo Między Projektami. Oczywiście, nie zabrakło na niej również Eactive!

Wielkie piwo między projektami EACTIVE

Wielkie Piwo Między Projektami to spotkanie osób ze świata biznesu, mające na celu przede wszystkim wymianę doświadczeń i dobrych praktyk między uczestnikami.

Oprócz swobodnych rozmów, uczestnicy brali również udział w warsztatach. Każdy rejestrował się na konkretny temat, w obszarze odpowiadającym jego zainteresowaniom. My zapisaliśmy się na „UX w małej i średniej firmie – czy to się przekłada na biznes?”.

Przy każdym stoliku tematycznym był obecny ekspert danej dziedziny. W naszym przypadku była to Bogumiła Sobiczewska, która przedstawiła bardzo ciekawe case study na przykładzie swoich własnych doświadczeń biznesowych, a dokładnie jej własnego start-upu. Po części warsztatowej, odbyły się dwie prelekcje, prowadzone przez znakomitych specjalistów z branży biznesowej i marketingowej, a mianowicie – Janiny Bąk oraz Pawła Tkaczyka. Jak można domyślić się z nazwy, przez czas trwania konferencji, jej uczestnikom towarzyszyło piwo zarówno alkoholowe i bezalkoholowe.

Zdecydowanie było to bardzo ciekawe doświadczenie – mnóstwo wiedzy i wiele nowych, wartościowych znajomości. Oby więcej takich wydarzeń!

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (4)

Komentarze

Dodaj komentarz