Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Wydajemy drugiego e-booka z bajkami dla dzieci!

konkurs zostań bajkowym bohaterem

Miło nam poinformować, że nasz konkurs na napisanie bajki dla dzieci ponownie cieszył się ogromną popularnością i jesteśmy naprawdę dumni z efektów tej akcji. Konkurs zaowocował stworzeniem drugiego e-booka z bajkami, którego obecnie przekazujemy Fundacjom.

Już drugi raz daliśmy możliwość wszystkim chętnym, aby wykazali się swoją kreatywnością i stworzyli ciekawe bajki dla dzieci – ponownie zorganizowaliśmy ogólnopolski konkurs „Zostań Bajkowym Bohaterem II” i wszyscy uczestnicy bardzo pozytywnie zaskoczyli nas swoją pomysłowością. Wybór najlepszych prac nie należał do najłatwiejszych, jednak sprostaliśmy zadaniu i możemy już oglądać efekt działań. Lista zwycięzców została już opublikowana, a my zakończyliśmy wszystkie prace związane z przygotowywaniem e-booka, z czego bardzo się cieszymy, gdyż już za chwilę trafi on do potrzebujących dzieci. Zawiera on 15 najciekawszych bajek, które wyróżniały się pomysłem, poprawnością, a także przekazywały najważniejsze wartości. Ponownie dzięki zaangażowaniu wielu osób, możemy wesprzeć Fundacje i ich podopiecznych co jest dla nas bardzo ważne :)

Serdecznie dziękujemy wszystkim, który przyczynili się do powodzenia akcji!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak