Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Jakub zdobywa kolejne certyfikaty!

certyfikaty-jakuba

Szereg szkoleń, w których uczestniczy Jakub Lisiecki to kompleksowa dawka wiedzy z zakresu pozycjonowania stron – wcześniej opisywaliśmy szkolenia z link buildingu, a teraz skupimy się na pozycjonowaniu lokalnym w Google i migracji strony internetowej. #wiemyjak

Jakub poszerza naszą pulę certyfikatów – w ostatnim czasie łącznie zdobył ich aż 4! Dla przypomnienia otrzymał je po szkoleniu z odzyskiwania linków z wygasłych domen, a także innej metody pozyskiwania linków – content + outreach. Teraz przyszedł czas na pozycjonowanie lokalne, które obszernie przedstawił Artur Strzelecki, organizator pozostałych szkoleń. Istnieje kilka elementów mających wpływ na lokalne wyniki wyszukiwania, dlatego tak ważna jest odpowiednia ich identyfikacja i zoptymalizowanie, co obecnie nie będzie już stanowiło dla nas problemu. Dodatkowo Jakub poszerzył wiedzę na temat doskonalenia strony, aby była ona atrakcyjna zarówno w oczach użytkowników, jak i wyszukiwarki Google.

Kolejnym tematem, który jest nam jeszcze bliższy dzięki szkoleniu to migracja strony internetowej. Pod tym pojęciem kryje się migracja starego portalu na nowy, szczególnie ostatnio kluczowe staje się migrowanie strony na protokół https. To bardzo istotne i potrzebne działanie, dlatego możliwość zgłębienia tego obszaru zdaje się być niezbędna. Proces ten wymaga odpowiedniego planu – na szkoleniu jednym z analizowanych punktów było właśnie wdrożenie migracji, a także poznanie mechanizmów stosowanych przy mapowaniu starych adresów na nowe. Dodatkowo możliwe było przetestowanie różnych rozwiązań pozwalających na zwiększenie widoczności strony po przeprowadzeniu zmian.

Podsumowując, szkolenia prowadzone przez Artura Strzeleckiego to świetna okazja do rozwijania swoich umiejętności, a na tym bardzo nam zależy – uczestnictwo w takich wydarzeniach pozwala nam się rozwijać i uzyskiwać jeszcze lepsze efekty pracy.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak