Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Wyjście integracyjne w EACTIVE

obiad_firmowy

Piątek to idealny czas, aby skończyć wcześniej pracę i… zintegrować się przy pysznym obiedzie! Taki pomysł wcieliliśmy w życie i w ramach integracji wspólnie wybraliśmy się do restauracji, aby miło spędzić czas poza biurem.

Wiemy jak ważna jest pozytywna atmosfera w naszym miejscu pracy, dlatego dbamy, aby była jak najlepsza i staramy się spędzać czas również poza pracą. Mimo, że często spotykamy się na wyjściach integracyjnych, nie zawsze jest nas tak dużo jak na powyższym zdjęciu. Tym razem udało się spotkać w naprawdę dużym gronie – wybraliśmy się wspólnie na obiad do restauracji Bernard, gdzie spędziliśmy bardzo przyjemne popołudnie. Takie wyjście było bardzo dobrym pomysłem, szczególnie, że EACTIVE się powiększa i do naszego zespołu ciągle dołączają nowe osoby. #wiemyjak

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak