WYKONUJEMY DARMOWE AUDYTY SPRAWDŹ
 

Konferencja InternetBETA i semKRK

Wrzesień to zdecydowanie intensywny miesiąc, pod względem szkoleń i konferencji dla EACTIVE.Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w semKRK oraz InternetBETA.

semKRK i Internet Beta

SemKRK to tzw. barcamp, czyli konferencja w luźnym stylu, na której mieliśmy dostęp do stoisk partnerów, strefy swobodnych rozmów, a nawet baru. Całe wydarzenie było podzielone na dwie części: prelekcje i case studies oraz warsztaty SEM i SEO. Część stricte konferencyjna poruszała tematy m.in. jak ważne są skrypty, bazy danych i SQL w kampaniach oraz jak jak można dzięki SEM zdobyć w pierwszym roku milion złotych przychodu. Część warsztatowa skupiła się natomiast na metodach linkowania stron WWW, pisaniu reklam, czy sprawdzeniu efektywności prowadzonych kampani. Reasumując, świetna atmosfera, ciekawe panele i prelegenci z ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży.

InternetBETA to trzydniowa konferencja łącząca różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami, w której uczestniczyło około 8000 osób. Ponad 100 prelegentów poruszyło tematy m.in. działań w Google Analytics, nieoczywistych tricków w SEO oraz atrakcyjności reklam i tego, co zwraca uwagę odbiorców. Oprócz tego mogliśmy dowiedzieć się jak stworzyć swoją wizytówkę w social media oraz jak zarabiać zatrudniając w marketingu nowe pokolenie, czyli milenialsów.

Obie konferencje zdecydowanie udane. Interesujące panele i spora dawka nowej wiedzy. Na pewno w przyszłości znów się na nie wybierzemy!

16/09/2019
Aleksandra Gałecka

Ocena artykułu:
5/5, głosów: 6

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to