Web Development Intern

W dziale Web Development firmy EACTIVE

Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w IT? Znasz podstawy kodowania, cechuje Cię skrupulatność, dokładność i wytrwałość w dążeniu do celu, a do tego potrafisz współpracować w zespole? Studiujesz kierunki powiązane z programowaniem? Koniecznie złóż swoją aplikację!

Miejsce pracy: siedzibę mamy we Wrocławiu, ale możesz pracować skąd tylko chcesz – nasz Zespół tworzą osoby z całej Polski

web-development-intern

Opis stanowiska

Czego się od nas nauczysz?

  • efektywnej pracy na wielu różnych systemach,
  • jak pracować z kodem istniejących stron,
  • publikować opracowane rozwiązania przy użyciu protokołu FTP,
    • współpracy ze specjalistami zajmującymi się SEO.

    Nasze oczekiwania:

    • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • nastawienia na naukę i poszerzanie kwalifikacji,
    • bycie studentem kierunków ścisłych.

    Jeśli dodatkowo:

    • znasz na poziomie podstawowym kod HTML,
    • znasz WordPressa na poziomie podstawowym,
    • jesteś pomysłowy i kreatywny to jesteś kandydatem idealnym!

    Oferujemy:

    • 3 miesięczny, bezpłatny staż,
    • możliwość zatrudnienia po stażu,
    • elastyczne godziny pracy,
    • referencje po zakończonym stażu,
    • pracę w doświadczonym zespole, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pomagają sobie nawzajem.

    Proces rekrutacyjny

    Weryfikacja nadesłanych CV
    Kontakt działu HR z wybranymi kandydatami
    1. etap rozmowy kwalifikacyjnej online
    2. etap rozmowy kwalifikacyjnej
    Wyniki rekrutacji
    Po każdym etapie rekrutacji możesz dostać informację o przejściu do kolejnego etapu. Po etapach rozmowy kwalifikacyjnej wysyłamy informację zwrotną o negatywnym lub pozytywnym wyniku rekrutacji.

    Poznaj nas lepiej

    Nasz Zespół tworzy niemalże 80 wyjątkowych osób. Fani planszówek, wypraw górskich, miłośnicy zwierząt, pasjonaci muzyki, fani książek fantasy, sportowcy… I wielu innych. Na co dzień skupieni na jak najlepszym dbaniu o powierzone projekty, koleżeńską atmosferę i dobre relacje. A co najważniejsze – udaje nam się robić to wszystko zdalnie! I choć główną siedzibę mamy we Wrocławiu, Członkowie Drużyny E pochodzą z całej Polski. Kilka razy w roku spotykamy się też na różnego rodzaju integracjach. Na co dzień jednak zdecydowanie większa część Zespołu decyduje się na home office. Więcej czasu dla rodziny, pielęgnowanie hobby, czy odpoczynek – to również jest dla nas bardzo ważne.

    STAŻ w EACTIVE, bo:

    #wiemyjak WAŻNE JEST WSPARCIE PRZY ROZPOCZĘCIU WSPÓŁPRACY, dlatego:

    • na początek wdrażamy Cię i nie rzucamy od razu na głęboką wodę,
    • przez pierwsze tygodnie pracy masz swojego opiekuna-buddy’ego, który pomaga Ci we wdrożeniu.

    #wiemyjak WAŻNY JEST CZAS, dlatego:

    • pracujemy zdalnie,
    • mamy elastyczne godziny pracy,
    • po 6 miesiącach pracy, w piątki pracujemy 2 godziny krócej.

    #wiemyjak WAŻNY JEST ROZWÓJ, dlatego:

    • stawiamy na praktyczne poszerzanie umiejętności, a nie na zdobywanie tylko certyfikatów,
    • organizujemy szkolenia wewnętrzne (uczymy się i rozwijamy poprzez szkolenia wewnętrzne i współpracę z managerami),
    • realizujemy indywidualnie dobrane projekty warsztatowe z profesjonalnymi coachami biznesowymi,
    • uczestniczymy w różnych konferencjach branżowych,
    • dzielimy się wiedzą i pomagamy sobie nawzajem,
    • oferujemy dużą samodzielność w działaniu, abyś mógł pracować, tak jak lubisz, ale nie zostawiamy Cię samego.

    #wiemyjak WAŻNA JEST KOMUNIKACJA, dlatego:

    • kładziemy nacisk na sprawną komunikację,
    • zależy nam na wzajemnym przekazywaniu sobie regularnego feedbacku,
    • oferujemy przestrzenie do swobodnego wyrażania swoich opinii (również anonimowo).

    Dołącz do naszego zespołu!

    Wypełnij poniższy formularz. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

      TAK
      Imię i Nazwisko
      Numer telefonu*
      Link do strony / portfolio
      Zamieść pliki*
      pliki do 5 MB w formatach: pdf, doc, docx, png, jpg
      Dodatkowe uwagi

      Administratorem Twoich danych osobowych jest EACTIVE #wiemyjak - Kliszczak sp. k. z siedzibą w Siechnicach, pod adresem ul. Jana Pawła II 12, 55-011 Siechnice, NIP 896-15-47-353, REGON 363683262.

      Twoja wiadomość nie została wysłana. Prosimy wysłać e-mail na adres kariera@eactive.pl

      Otrzymaliśmy Twoją aplikację!

      Dziękujemy!

      Co dalej?

      1. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego aplikację.
      2. Nasz Zespół HR po rozpatrzeniu aplikacji skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
      3. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących rekrutacji, napisz na: kariera@eactive.pl