20. urodziny EACTIVE #wiemyjak!

W ostatni piątek świętowaliśmy 20. urodziny naszej firmy.

20-te-urodziny

4 września 2000 roku EACTIVE rozpoczęło swoją działalność. Z tej okazji spotkaliśmy się wszyscy w dość nietypowej formie, by powspominać dawne czasy i uczcić ten wielki dzień.

Z uwagi na to, że nasz Zespół składa się już nie tylko z mieszkańców Wrocławia, w dzień 20. urodzin naszej firmy zobaczyliśmy się wszyscy „w internecie”.

zespol-urodziny-eactive

Warto dodać, że pierwszy raz spotkaliśmy się całym Zespołem w takiej formie, ale już wiemy, ze na pewno nie ostatni. Choć na odległość, miło było się zobaczyć.

Na początku spotkania nasz CEO – Michał Kliszczak opowiadał nam, z jakim nastawieniem wchodził na rynek 20 lat temu i jakie oczekiwania mu towarzyszyły. Był również czas na docenienie każdego z członków naszego Zespołu oraz kilka słów o tym, co planujemy dalej i w którą stronę chcemy zmierzać.

Spotkanie internetowe to niejedyna forma urodzinowego świętowania. Z okazji naszego święta planujemy również powrót do jednej z naszych dawnych tradycji integracji, mianowicie social clubu. Dzięki temu Zespół nawet z najdalszych krańców będzie mógł poznać się jeszcze lepiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie 20 lat towarzyszyli nam i razem z nami tworzyli EACTIVE. Z radością wypatrujemy kolejnego dwudziestolecia i wyzwań, jakie za sobą niesie.

Ocena artykułu:
4.4/5 (7)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak