20. urodziny EACTIVE #wiemyjak!

W ostatni piątek świętowaliśmy 20. urodziny naszej firmy.

20-te-urodziny

4 września 2000 roku EACTIVE rozpoczęło swoją działalność. Z tej okazji spotkaliśmy się wszyscy w dość nietypowej formie, by powspominać dawne czasy i uczcić ten wielki dzień.

Z uwagi na to, że nasz Zespół składa się już nie tylko z mieszkańców Wrocławia, w dzień 20. urodzin naszej firmy zobaczyliśmy się wszyscy „w internecie”.

zespol-urodziny-eactive

Warto dodać, że pierwszy raz spotkaliśmy się całym Zespołem w takiej formie, ale już wiemy, ze na pewno nie ostatni. Choć na odległość, miło było się zobaczyć.

Na początku spotkania nasz CEO – Michał Kliszczak opowiadał nam, z jakim nastawieniem wchodził na rynek 20 lat temu i jakie oczekiwania mu towarzyszyły. Był również czas na docenienie każdego z członków naszego Zespołu oraz kilka słów o tym, co planujemy dalej i w którą stronę chcemy zmierzać.

Spotkanie internetowe to niejedyna forma urodzinowego świętowania. Z okazji naszego święta planujemy również powrót do jednej z naszych dawnych tradycji integracji, mianowicie social clubu. Dzięki temu Zespół nawet z najdalszych krańców będzie mógł poznać się jeszcze lepiej.

Urodziny firmy to również czas na gratulacje dla Michała i Pauli od pracowników. Z tej okazji Zespół złożył na ręce Zarządu prezent urodzinowy, mający upamiętnić ten ważny dla nas dzień.

selfie-michal-20-lecie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie 20 lat towarzyszyli nam i razem z nami tworzyli EACTIVE. Z radością wypatrujemy kolejnego dwudziestolecia i wyzwań, jakie za sobą niesie.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
4.4/5 (10)

Komentarze

Dodaj komentarz