Sposoby na pracę zdalną, czyli konkurs w EACTIVE

1 czerwca ogłosiliśmy wewnętrzny konkurs, gdzie poprosiliśmy nasz Zespół o pokazanie osobistej recepty na pracę zdalną. Warunkiem uczestnictwa było udokumentowanie siebie podczas pracy na zdjęciu. Konkurs pokazał, że praca zdalna to nie tylko konieczność nieustannego siedzenia w domu. To również pole do uwolnienia ukrytych pokładów kreatywności.

Konkurs-eactive-praca zdalna-grupa-pierwsza

Tryb pracy zdalnej towarzyszy nam wszystkim od marca. Nie da się ukryć, że niektórzy z nas czują się z tym doskonale. Plusami takiego rozwiązania jest możliwość pracy z dowolnego miejsca, czy oszczędność czasu na dojazdach do siedziby firmy. Jednak wśród nas są również tacy, dla których to wciąż nie lada wyzwanie. Jednym z celów konkursu była zmiana nastawienia do tzw. Home office i zwrócenie uwagi, że praca zdalna wbrew obiegowej opinii wcale nie musi być wykonywana w domu. Nie da się ukryć, że pomysłowość uczestników przerosła najśmielsze oczekiwania.

Konkurs-eactive-praca zdalna-grupa-druga

Laureaci konkursu zostali wybrani przez resztę Zespołu w drodze głosowania. Warto dodać, że walka była wyrównana i do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto znajdzie się na podium.

Konkurs-eactive-laureaci

Choć praca zdalna na pierwszy rzut oka może kojarzyć się z nudnym siedzeniem w domu, konkurs jaki udało się przeprowadzić udowodnił, że wszystko zależy od podejścia, a to w jakich warunkach pracujemy, w dużej mierze zależy od nas samych.

Cieszymy się, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że kolejne tego typu inicjatywy również zachęcą członków naszego Zespołu do wspólnej zabawy.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
4/5 (11)

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Joanna pisze:

    Home Office po Polsku :) Praca na zewnątrz na laptopie niewykonalne (kilka moich nieudanych prób chociaż na zdjęciach wyglądać to może inaczej). Jak już to obecnie – grabienie liści, kopanie ogródka.