Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Sposoby na pracę zdalną, czyli konkurs w EACTIVE

1 czerwca ogłosiliśmy wewnętrzny konkurs, gdzie poprosiliśmy nasz Zespół o pokazanie osobistej recepty na pracę zdalną. Warunkiem uczestnictwa było udokumentowanie siebie podczas pracy na zdjęciu. Konkurs pokazał, że praca zdalna to nie tylko konieczność nieustannego siedzenia w domu. To również pole do uwolnienia ukrytych pokładów kreatywności.

Konkurs-eactive-praca zdalna-grupa-pierwsza

Tryb pracy zdalnej towarzyszy nam wszystkim od marca. Nie da się ukryć, że niektórzy z nas czują się z tym doskonale. Plusami takiego rozwiązania jest możliwość pracy z dowolnego miejsca, czy oszczędność czasu na dojazdach do siedziby firmy. Jednak wśród nas są również tacy, dla których to wciąż nie lada wyzwanie. Jednym z celów konkursu była zmiana nastawienia do tzw. Home office i zwrócenie uwagi, że praca zdalna wbrew obiegowej opinii wcale nie musi być wykonywana w domu. Nie da się ukryć, że pomysłowość uczestników przerosła najśmielsze oczekiwania.

Konkurs-eactive-praca zdalna-grupa-druga

Laureaci konkursu zostali wybrani przez resztę Zespołu w drodze głosowania. Warto dodać, że walka była wyrównana i do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto znajdzie się na podium.

Konkurs-eactive-laureaci

Choć praca zdalna na pierwszy rzut oka może kojarzyć się z nudnym siedzeniem w domu, konkurs jaki udało się przeprowadzić udowodnił, że wszystko zależy od podejścia, a to w jakich warunkach pracujemy, w dużej mierze zależy od nas samych.

Cieszymy się, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że kolejne tego typu inicjatywy również zachęcą członków naszego Zespołu do wspólnej zabawy.

Ocena artykułu:
5/5 (4)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak