Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Awans w Zespole SEO

Z Zespołu SEO nadchodzą bardzo pozytywne wieści :) Nasi Młodsi Specjaliści SEO – Asia Zenker i Michał Uryn zdali egzamin i awansowali na stanowisko Specjalistów SEO! #wiemyjak

specjalista seo

Oboje posiadają już duży zasób wiedzy i wykonują skuteczne działania z zakresu pozycjonowania stron dla naszych klientów, dlatego przyszedł czas na wyróżnienie. Nasi specjaliści musieli również zdać egzamin wewnętrzny sprawdzający ich umiejętności. Składał się z 13 pytań dotyczących zagadnień, które są kluczowe na stanowisku Specjalisty SEO i miło nam poinformować, że oboje z powodzeniem zdali egzamin. Oznacza to, że w pełni opanowali podstawowe i zaawansowane aspekty związane z pozycjonowaniem dzięki czemu ich działania charakteryzują się wysoką skutecznością, a stanowisko Specjalisty SEO jest w pełni zasłużone. Gratulujemy!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak