WYKONUJEMY DARMOWE AUDYTY SPRAWDŹ
 

Ponownie uczestniczymy w Programie Mentoring!

Michał Kliszczak ponownie wcieli się w rolę Mentora podczas VII edycji Programu Mentoring zorganizowanego przez Uniwersytet Wrocławski. To pozwoli kolejnym studentom nabyć wiedzę z zakresu marketingu i zarządzania :)

eactive_ilustracja-32_v2_300dpi

Inicjatywa jaką jest Program Mentoring zdecydowanie przypadła nam do gustu – pierwsza edycja zaowocowała wieloma cennymi spotkaniami, dlatego nie zamierzamy na tym poprzestawać. Zdecydowaliśmy się wziąć udział w kolejnej edycji Programu i ponownie Michał Kliszczak będzie dzielił się swoim doświadczeniem zawodowym ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego.

Program Mentoring i korzyści płynące z udziału w inicjatywie

Spotkania to cenne doświadczenie zarówno dla studenta Uniwersytetu, jak i przedsiębiorcy występującego w roli Mentora. Dzieli się on swoimi doświadczeniami i doradza studentom, którzy są na początku swojej ścieżki zawodowej. Dzięki temu może wykorzystać swoją wiedzę w praktyce i nabyć umiejętności coachingowe. Student otrzymuje natomiast profesjonalne wsparcie i ma możliwość zadania pytań dotyczących interesujących go dziedzin, a także poznania realnych przykładów dotyczących zarządzania biznesem. Bez wątpienia korzyści z udziału w projekcie są obopólne :)

Podczas ostatniej edycji Michał spotkał się z kilkoma osobami, co było ciekawym doświadczeniem. Kolejne spotkania rozpoczną się już niebawem.

Wcześniejsze edycje


VI edycja Programu Mentoring na Uniwersytecie Wrocławskim więcej

06/11/2017
Jagoda Dynowska

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to