Wrocław kolebką efektywnego pozycjonowania – jak rozwijała się nasza firma EACTIVE wiemy jak?

Od kiedy działa nasza firma EACTIVE wiemy jak? Co robimy, aby uzyskać jak największą efektywność? Jak pozycjonujemy i jak zapracowaliśmy na nasz sukces? Odpowiadamy na te i na wiele innych pytań – przedstawiamy Wam naszą działalność w pigułce.

Krótka historia EACTIVE wiemy jak

Na początek trochę historii – firma istnieje od roku 2000 i od samego początku związana była z marketingiem internetowym. Staliśmy się wtedy pierwszą agencją SEO w Polsce! Przez pierwszy okres widać było już pierwsze sukcesy – zrealizowaliśmy ponad 300 projektów i pracowaliśmy dla wielu wartościowych firm. Początkowo tworzyliśmy profesjonalne serwisy internetowe, a po kilku latach pozycjonowanie (SEO) stron stało się jednym z naszych głównych działań. Wcześniej pracowaliśmy w Oławie, a Wrocław stał się stałą siedzibą firmy w 2003 roku. Siedziba firmy była wtedy na ulicy Uniwersyteckiej, a w roku 2011 przeniesiona została na ulicę Zelwerowicza. To właśnie we Wrocławiu nastąpił znaczny rozwój firmy. Pozycjonując serwisy www i prowadząc kampanie Google Adwords staliśmy się ugruntowaną firmą na rynku.

Czym dokładnie jest pozycjonowanie (SEO) stron i jak działamy?

Dla jasności – pozycjonowanie (SEO) to wszelkie rodzaje działań, dzięki którym dany serwis internetowy pojawia się najwyżej w wynikach wyszukiwania, na przykład dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych. W tej chwili jest to jedna z najskuteczniejszych reklam w Internecie. Jako EACTIVE wiemy jak już od samego początku stawialiśmy na stałe doskonalenie się, profesjonalizm oraz otwartość na innowacyjne rozwiązania i współpracę z klientami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy unikalną formułę KOP = stabilne pozycje, oznaczającą nasz najlepszy i unikalny sposób na pozycjonowanie (SEO). Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć stabilne pozycje stron w wyszukiwarce dla naszych klientów. W EACTIVE wiemy jak znamy wszystkie elementy, które są niezbędne do uzyskania zadowalających rezultatów. W naszym zespole znajdują się ludzie, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie i cechują się otwartością na innowacyjne rozwiązania. Gdzie dokładnie znajdziecie nas we Wrocławiu? Nasza siedziba jest na ulicy Zelwerowicza 18A, ale oczywiście obsługujemy wszystkie zainteresowane firmy na terenie całej Polski.

Co składa się na na sukces EACTIVE wiemy jak?

  • Unikalne podejście do pozycjonowania – formuła KOP = stabilne pozycje
  • Zespół składający się z osób, które dokładnie wiedzą JAK efektywnie działać
  • Wiedza i wieloletnie doświadczenie
  • Ciągły rozwój i monitorowanie rynku
  • Wypracowanie własnych metod działania
  • Otwartość na potrzeby klientów
Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz