Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Dołączyliśmy do programu „Dobra Firma SOS”!

Wspierając Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zostaliśmy wyróżnieni i tym samym dołączyliśmy do programu „Dobra Firma SOS”.

Dobra _Firma_SOS_logo-3b91605cStowarzyszenie jest pozarządową organizacją dobroczynną, której celem jest niesienie pomocy dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonych jej utratą. Dzięki działalności Stowarzyszenia dzieci odnajdują dom pełen miłości, ciepła i bezpieczeństwa. Dodatkowo otrzymują pełne wsparcie i warunki, aby móc prowadzić samodzielne życie. Pierwsza SOS Wioska Dziecięca została założona w 1984 roku w Biłgoraju.

Bardzo cieszymy się z przyznanego wyróżnienia. Od dawna angażujemy się w działalność charytatywną i pomagamy potrzebującym wspierając różnego rodzaju ośrodki, stowarzyszenia, czy fundacje. Znak „Dobra Firma SOS” wpasowuje się w naszą działalność i zaczynamy mieć realne dowody na to, że działamy w sposób społecznie odpowiedzialny.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak