Kolejne szkolenie z zakresu SEO za nami

Pozycjonowanie stron to niezwykle szeroki temat, a także bardzo dynamiczny – aby nie przegapić najnowszych trendów nie rezygnujemy ze zdobywania nowej wiedzy i podnoszenia naszych kwalifikacji. W związku z tym szkolenie SEO, które odbyło się we Wrocławiu nie mogło umknąć naszej uwadze. Poznaj szczegóły tego wydarzenia! #wiemyjak

szkolenie seo

Szkolenie pod okiem specjalistów

Szkolenie prowadzone było przez specjalistów z branży SEO – Pawła Gontarka (Zgreda) i Katarzynę Baranowską z Fox Strategy, a z EACTIVE uczestniczyła w nim Joanna Zenker, nasza specjalistka SEO. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w szkoleniu :) Mieliśmy okazję zapoznać się z konkretnymi przykładami skutecznych działań SEO, a także rozwiązaniami stosowanymi w sytuacjach problematycznych. Dzięki temu możemy cały czas podwyższać jakość naszej pracy, a o to właśnie chodzi!

certyfikat szkolenie seo

 

Kompleksowa dawka wiedzy

Poruszane tematy były różnorodne – dotyczyły zarówno SEO on-site, prowadzący nie pominęli jednak aspektów off-site. Rozmawialiśmy o narzędziach przydatnych przy audytowaniu witryny, procesach optymalizacji, oraz np. linkowaniu. Bardzo cenne było przedstawienie case studies, z doświadczenia wiemy, że praktyczna dawka wiedzy bez wątpienia wnosi do szkolenia ogromną wartość :) Spotkanie oceniamy bardzo dobrze, było idealną okazją do odświeżenia posiadanej wiedzy, a także poznania dodatkowych aspektów technicznych. Czas wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce!

szkolenie seo

Certyfikaty Asi

Asia regularnie bierze udział w szkoleniach i zdobywa certyfikaty :) Poniżej przedstawiamy inne certyfikaty Asi potwierdzające jej wiedzę:

certyfikaty asi

Tagi:

15/03/2018
Jagoda Dynowska

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

 1. Rafał pisze:

  Super, że eactive jest firmą, która tak chętnie płaci za szkolenia swoich pracowników i nie muszą oni wykładać kasy na rozwój z własnej kieszeni. Brawo!

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to