WYKONUJEMY DARMOWE AUDYTY SPRAWDŹ
 

Kolejny certyfikat w EACTIVE

W EACTIVE chętnie nabywamy nową wiedzę i poszerzamy swoje horyzonty. Zdajemy sobie sprawę, jak jest to ważne w branży marketingu internetowego. Tym razem Wojciech Bednarski wziął udział w szkoleniu, dotyczącym skutecznego wykorzystania Google Analytics. Dzięki Wojtkowi nasz Dział Sprzedaży może pochwalić się kolejnym certyfikatem! #wiemyjak

Praktyczny trening z analityki internetowej

Szkolenie prowadził Maciej Lewiński, który jest specjalistą SEM, certyfikowanym trenerem Google AdWords i Google Analytics. Podczas zajęć Wojtek dowiedział się jak monitorować efektywność stron docelowych, poznał zaawansowane metody mierzenia zaangażowania użytkowników i niestandardowe konfiguracje Google Analytics. Szkolenie poruszało również zagadnienia związane z optymalizacją stron WWW i obsługą programu Google Optimize.

Na potwierdzenie wiedzy Wojtka mamy certyfikat:

certyfikat szkolenie analytics

Jak działa Google Analytics

Narzędzie Google Analytics umożliwia ocenę i interpretację zaangażowania osób przebywających na danej WWW. Raportowanie następuje w czasie rzeczywistym, co pozwala na kontrolowanie aktualnej aktywności użytkowników. Program umożliwia tworzenie niestandardowych raportów i segmentację osób odwiedzających witrynę.

Nasi specjaliści badają skuteczność stron za pomocą Google Analytics, stąd dbamy o to by uczestniczyli w wartościowych szkoleniach, zdobywali certyfikaty i byli ekspertami w tym temacie.

10/05/2018
Natalia Wolak

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to