WYKONUJEMY DARMOWE AUDYTY SPRAWDŹ
 

Konferencja CEE Agency Summit 2019 w Kijowie

W EACTIVE cały czas się rozwijamy i aktywnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach. Jeden z naszych pracowników, Sławek Węgliński – Kierownik Działu Reklam PPC, uczestniczył ostatnio CEE Agency Summit 2019, które odbyło się w Kijowie.

CEE Agency Summit

W tym roku, po raz siódmy Google zaprosiło na wydarzenie swoich partnerów, czyli najlepsze agencje marketingowe z Europy Środkowo-Wschodniej, aby przybliżyć swoje plany na najbliższy czas. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym gronie!

Jak zwykle nie brakowało świetnych prelegentów, którzy prowadzili ciekawe i angażujące panele na temat przyszłości marketingu. Wśród występujących można było spotkać m.in. Thomas’a Bartha, który zaprezentował 12 sił lidera marketingu, Artura Mosiaka i Annę Kovalenko, którzy poruszyli temat inteligentnych kampanii i uczenia maszynowego, a także Anastasie Golovanovą, która udowodniła, dlaczego smart shopping to przyszłość. Oprócz tego uczestnicy mogli dowiedzieć się jakie są szanse i zagrożenia dla firmy, która rozpoczyna globalne działania oraz jak zdobyć uwagę widzów dzięki kreacjom YouTube.

Reasumując ciekawe tematy i ogrom nowej wiedzy. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku będziemy mieli szansę uczestniczyć w CEE Agency Summit!

13/09/2019
Aleksandra Gałecka

Ocena artykułu:
5/5, głosów: 5

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to