Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Licealisto! Wygraj staż w EACTIVE!

Wygraj płatny staż w EACTIVE i poznaj branżę marketingu internetowego!

staż w dziale marketingu eactive

Od dłuższego czasu współpracujemy z klasą biznesową z LO nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie. Uczniom tej klasy pomagamy zrozumieć na czym polega i z czym wiąże się prowadzenie własnego biznesu oraz zaspokoić ich ciekawość dotyczącą wszelkich zagadnień z obszaru biznesu i marketingu.

W ramach tej współpracy kilka razy spotkaliśmy się z uczniami, aby podzielić się naszymi doświadczeniami związanymi z pracą i branżą, w której działamy. Ostatnie takie spotkanie dotyczyło pracy w dziale marketingu, podczas którego Aleksandra Sawicka – kierowniczka działu marketingu w EACTIVE zgłębiała przed uczniami tajniki swojej pracy. Teraz jeden z uczniów klasy biznesowej będzie miał możliwość przekonać się jak praca ta wygląda w praktyce! #wiemyjak

Staż dla uczniów klasy biznesowej z LO nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie w dziale marketingu

Aby dać uczniom szansę na poznanie pracy w marketingu od strony praktycznej i przekonania się, czy jest to dziedzina, z którą chcą związać swoją przyszłość, ogłaszamy konkurs na płatny, miesięczny staż w dziale marketingu naszej firmy! Konkurs skierowany jest wyłącznie do uczniów klasy biznesowej z LO nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie.

Dlaczego warto odbyć staż w EACTIVE?

EACTIVE na rynku marketingu internetowego jest obecna od 2000 roku. Najlepszą wizytówką dla naszej pracy jest stały wzrost liczby klientów i okazane nam zaufanie przez powierzenie coraz większej liczby projektów do zrealizowania. Dowodem na to, że jesteśmy wysokiej klasy specjalistami jest fakt, że od ponad trzech lat jesteśmy w TOP3 pod kluczowymi frazami związanymi z pozycjonowaniem! Ponad to otrzymaliśmy także status Partnera Google Premium, który przyznawany jest dla najbardziej cenionych agencji. Oznacza to, że prowadzone przez nas kampanie są uznane przez Google za profesjonalne i skuteczne.

W trakcie stażu, pod okiem naszych specjalistów, będziesz miał możliwość zdobycia praktycznej wiedzy między innymi z:

 • budowania wizerunku firmy,
 • wdrażania strategii marketingowych,
 • tworzenia ciekawych treści i ich promocji,
 • prowadzenia akcji marketingowych,
 • wykorzystania różnych narzędzi do promocji firmy.

Świadczone przez nas usługi to połączenie doświadczenia i wiedzy zdobywanych od 17 lat istnienia firmy, które chcielibyśmy przekazać Ci podczas stażu, bo #wiemyjak to robić!

Zaprezentuj dlaczego chciałbyś odbyć staż w dziale marketingu w EACTIVE w formie krótkiego video!

Odpowiedz na pytanie! Nagraj video i…

DOŁĄCZ DO NAS!

Czego wymagamy?

 • statusu ucznia klasy biznesowej LO nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie,
 • dyspozycyjności 8h dziennie od pon.-pt. (możliwość odbycia stażu od maja do października 2017r.),
 • wyobraźni i kreatywnego działania,
 • umiejętności pracy w zespole,
 • sumienności w wykonywaniu powierzonych działań,
 • umiejętności planowania zadań.

Co oferujemy?

 • możliwość odbycia płatnego stażu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamy SEM/SEO w Polsce,
 • zdobycie doświadczenia podczas pracy w młodym i nieprzeciętnym zespole przy ciekawych projektach,
 • profesjonalne szkolenia umożliwiające rozwój,
 • elastyczne godziny pracy, a w piątki pracę do 14:00,
 • pracę w biurze w centrum Wrocławia,
 • referencje po odbyciu stażu.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać płatny staż w naszej firmie, odpowiedz na pytanie: „Dlaczego chciałabym/chciałbym odbyć staż w marketingu  w EACTIVE?” w formie krótkiego video (maks. 2 minuty).

Nagrodzona zostanie jedna osoba, której pracę wybierze komisja konkursowa.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIEKonkurs trwa od 10.03.2017 – 10.04.2017.

Prace konkursowe należy wysyłać na adres: konkurs@eactive.pl w tytule wiadomości koniecznie wpisując „Staż w dziale marketingu”. W treści maila podaj: imię i nazwisko i numer telefonu.

Do pobrania:
Regulamin konkursu

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak