Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Wspomagamy akcję Fundacji Pociecha!

podziękowanie-fundacja-pociecha5

Cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy możliwość współpracy z Fundacją Pociecha! Tym razem nasze wsparcie dotyczyło promocji akcji „Dawanie jest radością” – nasze działania przyniosły bardzo pozytywne rezultaty. Otrzymaliśmy specjalne podziękowanie za udział w przedsięwzięciu, które prezentujemy powyżej.

Nasza współpraca z Fundacją Pociecha trwa już od dłuższego czasu – wcześniej zaangażowaliśmy się w akcję „Powrót do Szkoły”, a także zorganizowaliśmy zbiórkę w firmie na wyprawki szkolne dla dzieci. Wspomniana Fundacja troszczy się o dzieci z ubogich rodzin i wspomaga ich codzienny rozwój, wspierając świetlice środowiskowe. Dodatkowo realizowane są kampanie charytatywne zachęcające do pomocy dzieciom, a jedną z nich jest właśnie akcja „Dawanie jest radością”, mająca na celu ufundowanie podopiecznym grudniowych prezentów. Nie pozostajemy obojętni wobec takich działań i z przyjemnością pomogliśmy.

Nasi specjaliści z Zespołu Reklam Google, poprowadzili skuteczną kampanię AdWords, co pozwoliło na dotarcie do wielu osób i dobrą promocję akcji w internecie. Dzięki zaangażowaniu różnych osób, w tym zespołu EACTIVE do podopiecznych świetlic środowiskowych we Wrocławiu, Opolu i Gdańsku trafiły atrakcyjne prezenty. Cieszymy się, że kolejny raz mieliśmy okazję pomóc! :)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak