Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Praca analityka od podszewki – prezentacja naszego działu analityki

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda praca w EACTIVE, mamy dobrą wiadomość :) Nasz zespół analityki internetowej przygotował krótki filmik przedstawiający fragment naszych codziennych zmagań o szeroką widoczność stron naszych klientów w internecie. Zobaczcie, jak działamy!

Powyższy filmik powstał na potrzeby prezentacji zespołu analityki internetowej i nie był jedynym, który zobaczyliśmy na spotkaniu. Nasi analitycy – Filip i Mateusz mieli przybliżyć nam swoją pracę i zrobili to naprawdę kreatywnie – przygotowali oryginalną prezentację zawierającą różne zabawne filmiki, pokazujące jak faktycznie wyglądają ich działania i z jakimi trudnościami zmagają się na co dzień.

Praca nad serwisem klienta wymaga wiedzy i doświadczenia, więc zobaczyliśmy też przykłady konkretnych działań, które przyniosły bardzo dobre rezultaty. Analiza strony opiera się przede wszystkim na wskazaniu elementów, które mogą obniżać jej skuteczność i zmniejszać konwersję. Na szczęście wiemy jak temu przeciwdziałać i poprawiamy serwis tak, aby klienci mogli uzyskać jak najwyższy zwrot z inwestycji. #wiemyjak

prezentacja-analityki

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak