Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Maciek zdobywa 2 certyfikaty!

Kolejne certyfikaty trafiają do naszej puli – wszystko za sprawą Maćka Wojciechowskiego, który niedawno dołączył do naszego Zespołu Reklam Google i już otrzymał pierwsze wyróżnienia. Poniżej przedstawiamy dokumenty potwierdzające umiejętności Maćka. #wiemyjak

certyfikaty-mackaNasza firma rozrasta się, mamy coraz więcej klientów i potrzebujemy wielu osób do pracy! W ostatnim czasie nasz zespół powiększył się o kilka osób, a wśród nich był właśnie Maciek. Warto przypomnieć, że jest on jednym ze zwycięzców konkursu na staż w EACTIVE.

Maciek szybko zdobywa nową wiedzę, zdał dwa egzaminy i ma już na swoim koncie certyfikaty potwierdzające wiedzę. Pierwszy z nich dotyczy reklamy w sieci wyszukiwania, a drugi reklamy w Zakupach Google. Oznacza to, że Maciek swobodnie porusza się w świecie reklam AdWords i zna metody tworzenia, pomiaru i optymalizacji kampanii, co jest podstawą skutecznych działań.

Egzamin z Zakupów Google porusza również takie zagadnienia jak tworzenie konta Merchant Center i pliku danych o produktach. Maciek opanował już zatem zagadnienia, które są podstawą do prowadzenia efektywnych kampanii – gratulujemy i czekamy na kolejne wyróżnienia :)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak