Michał Kliszczak prelegentem w ramach programu Google Elevator

Otrzymaliśmy możliwość wystąpienia w roli eksperta w ramach prestiżowego programu Google Elevator. Nie przepuszczamy takich okazji :) W związku z tym w zeszły poniedziałek Michał Kliszczak wystąpił na spotkaniu w Warszawie i podzielił się swoim doświadczeniem z zakresu prowadzenia biznesu. Dowiedz się więcej. #wiemyjak

prezentacja michała - google elevator

Wiemy jak prowadzić biznes i dzielimy się wiedzą

Wiele lat praktyki, testowanie różnych rozwiązań w biznesie i wiedza pozwalająca na budowanie skutecznej strategii biznesowej – Michał Kliszczak posiada doświadczenie, którym z pewnością może się podzielić. Wystąpienie w Warszawie było idealną okazją aby spotkać się z przedsiębiorcami z innych agencji i przekazać im taką wiedzę. Spotkanie było w 100% oparte na przykładach z życia wziętych i działaniach przetestowanych przez Michała w praktyce. Co to oznacza? Michał opowiadał jakie metody sprawdzają się w zarządzaniu agencją SEO/SEM, co przyniosło korzyści w przypadku EACTIVE, a co zupełnie nie zadziałało.

prezencja na spotkaniu google elevator

uczestnicy google elevator

wspólne zdjęcie google elevator

Odbiorcy mogli poznać sukcesy i porażki Michała, a także otrzymać wartościową lekcję z prowadzenia biznesu. Wiedza praktyczna to jedno, jednak czasem warto też zainspirować się różnymi materiałami i książkami, które rzucają nowe światło na zarządzanie i strategie biznesowe. Michał posiada swoją listę książek, które jego zdaniem są bardzo wartościowe i niejednokrotnie go inspirowały. Poniżej zamieszczamy listę.

Lista książek

1. Cel I, Cel II, Eliahu Goldrat
2. Po pierwsze złam wszelkie zasady, Marcus Buckingham, Curt Coffman
3. Od dobrego do wielkiego, James C. Colins
4. Wojna marketingu z zarządzaniem oraz 22 niezmienne prawa zarządzania marką, Al Ries, Laura Ries
5. Odkryj swój potencjał, Jay Abraham
6. Oferta nie do odrzucenia, Mark Joyner
7. Maksimum osiągnięć, Brian Tracy
8. Thou Shall Prosper. Ten commandments for Making Money, Daniel Lapin

Udostępniamy również do wglądu prezentację Michała >>>

Michał występował przez 2 godziny przed około 30 osobową publicznością. Wszystko to w siedzibie Google’a w Warszawie – bardzo się cieszymy z takiej możliwości, a także pozytywnego feedbacku w trakcie spotkania oraz po jego zakończeniu.

Wystąpienie w ramach Google Elevator to dla nas wyjątkowe doświadczenie

Google Elevator to program dla agencji, który oferuje uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach i indywidualnych konsultacjach ze specjalistami. Cieszymy się, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu w skutecznym zarządzaniu Michał Kliszczak mógł wystąpić na spotkaniu w Warszawie i podzielić się swoją wiedzą. Było to pierwsze tego typu doświadczenie. Z chęcią przyjmujemy takie wyzwania i jesteśmy gotowi na nowe!

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz