Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Miła niespodzianka od naszego Klienta

Pan Janusz Gardecki z firmy Saga w tym tygodniu odwiedził EACTIVE, aby osobiście wręczyć nam prezenty w podziękowaniu za owocną współpracę. Była to dla nas przemiła niespodzianka!

klient eactive - pan Janusz Gardecki z firmy Saga

Z firmą Saga współpracujemy już od ponad roku i dokładamy wszelkich starań, aby realizować skuteczne działania. Firma specjalizuje się w doborze i sprzedaży pomp oraz specjalistycznej armatury przemysłowej. Pozycjonowanie przynosi naprawdę dobre rezultaty i strona klienta ma coraz większą widoczność w internecie, co pozytywnie wpływa na sprzedaż. Bardzo się cieszymy, że uzyskaliśmy takie wyniki.

Każdy zadowolony klient daje nam jeszcze większy power do działania! #wiemyjak

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. To były piękne niezapomniane chwile w towarzystwie wspaniałych pełnych entuzjazmu i pozytywnej energii ludzi. Czas z Wami wypełniały piękne przeżycia. Niestety wszystko co miłe szybko się kończy i trzeba było powrócić do obowiązków. Wracając do wpisu. Współpracowaliśmy wcześniej z 5 firmami pozycjonującymi w okresie od 1 do 2 lat lecz takich efektów jakie osiągamy z Wami nigdy wcześniej nie udało nam się uzyskać. Ilość wejść na stronę u nas bezpośrednio przekłada się na ilość zapytań, a to ma przełożenie na ilość złożonych ofert, nowo zainicjowanych kontaktów z klientami, a finalnie naszą sprzedaż. I tutaj liczby nie kłamią. Jesteście najlepszym, najtańszym i najskuteczniejszym „działem marketingu”, jaki kiedykolwiek zatrudniałem i za to raz jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ. I wielkie dziękuję za to JACY jesteście, a jesteście wspaniali. Serdecznie pozdrawiam.

  2. Zespół EACTIVE pisze:

    Panie Januszu,
    bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się z uzyskania tak satysfakcjonujących efektów. Tak owocna współpraca to sama przyjemność :)
    Pozdrawiamy!!

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak