Miła niespodzianka od naszego Klienta

Jeden z naszych klientów zrobił nam przemiłą niespodziankę! Pan Janusz z firmy Saga jest bardzo zadowolony z naszych działań i w tym tygodniu odwiedził EACTIVE, aby osobiście wręczyć nam prezenty i podziękować za owocną współpracę.

klient eactive - pan Janusz z firmy Saga

Z firmą Saga współpracujemy już od ponad roku i dokładamy wszelkich starań, aby realizować skuteczne działania. Firma specjalizuje się w doborze i sprzedaży pomp oraz specjalistycznej armatury przemysłowej. Pozycjonowanie przynosi naprawdę dobre rezultaty i strona klienta ma coraz większą widoczność w internecie, co pozytywnie wpływa na sprzedaż. Bardzo się cieszymy, że uzyskaliśmy takie wyniki.

Pan Janusz również docenia naszą pracę, w związku z czym postanowił osobiście przyjechać i… wręczyć nam prezenty! To była bardzo miła niespodzianka, dziękujemy jeszcze raz za poświęcony czas i serdecznie pozdrawiamy Pana Janusza :) Każdy zadowolony klient to dla nas bardzo pozytywna informacja dająca nam jeszcze większy power do działania! #wiemyjak

Data dodania: 14/12/2017   Autor: Jagoda Dynowska

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

 1. To były piękne niezapomniane chwile w towarzystwie wspaniałych pełnych entuzjazmu i pozytywnej energii ludzi. Czas z Wami wypełniały piękne przeżycia. Niestety wszystko co miłe szybko się kończy i trzeba było powrócić do obowiązków. Wracając do wpisu. Współpracowaliśmy wcześniej z 5 firmami pozycjonującymi w okresie od 1 do 2 lat lecz takich efektów jakie osiągamy z Wami nigdy wcześniej nie udało nam się uzyskać. Ilość wejść na stronę u nas bezpośrednio przekłada się na ilość zapytań, a to ma przełożenie na ilość złożonych ofert, nowo zainicjowanych kontaktów z klientami, a finalnie naszą sprzedaż. I tutaj liczby nie kłamią. Jesteście najlepszym, najtańszym i najskuteczniejszym „działem marketingu”, jaki kiedykolwiek zatrudniałem i za to raz jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ. I wielkie dziękuję za to JACY jesteście, a jesteście wspaniali. Serdecznie pozdrawiam.

 2. Zespół EACTIVE pisze:

  Panie Januszu,
  bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się z uzyskania tak satysfakcjonujących efektów. Tak owocna współpraca to sama przyjemność :)
  Pozdrawiamy!!

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to