Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Otrzymujemy certyfikaty z Online Marketing Maratonu

certyfikaty online marketing

Zdobywanie nowej wiedzy to dla nas sama przyjemność, co przekłada się też na wysoką jakość pracy – dlatego tak często uczestniczymy w różnych szkoleniach, konferencjach, a także sami uczymy się i dzielimy wiedzą. Niedawno skorzystaliśmy z możliwości udziału w Online Marketing Maratonie, czyli webinarach zorganizowanych przez Call Page i otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu. #wiemyjak

Dobra dawka wiedzy ujęta w 11 webinarach

Marketing internetowy jest bardzo dynamiczną branżą, gdzie znajomość wszelkich trendów i udział w szkoleniach to podstawa, aby działać efektywnie. Wiedzę zdobywamy w różny sposób – tym razem naszą uwagę zwrócił cykl szkoleń w postaci 11 webinarów dotyczących marketingu i sprzedaży. Aby otrzymać certyfikaty, które prezentujemy powyżej, należało wysłuchać co najmniej 8 webinarów – każdy z nich prowadzony był przez specjalistów z branży i poruszał ciekawe tematy z zakresu marketingu online. W EACTIVE sporo osób śledziło wykłady i część z nich otrzymała certyfikat.

Tematyka szkoleń

Była mowa o contencie, jego tworzeniu i promocji, a także wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, które usprawnią cały proces. Kluczowy temat to dążenie do zwiększenia sprzedaży i budowanie pozytywnych relacji z klientami, co było niejednokrotnie poruszane przez prowadzących, którzy podawali przykłady działań marketingowych i radzili, jak rozwijać biznes i zwiększać sprzedaż. To nie wszystko! Nie obyło się bez poruszenia tematyki Google AdWords, współczynnika konwersji, a nawet…. rekrutacji, a wśród prowadzących znaleźli się m.in.: Michał Sadowski, Artur Jabłoński, Ross Knap, czy Barbara Stawarz-Garcia. Dzięki temu wystąpienia były ciekawe i stanowiły dla nas dobrą dawkę wiedzy!

online marketing certyfikaty

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak