Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Rozstrzygnięcie konkursu „Licelisto! Wygraj staż w EACTIVE!”

10 kwietnia zakończył się konkurs przeznaczony dla uczniów klasy biznesowej LO nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie, w którym do wygrania był miesięczny, płatny staż w dziale marketingu naszej firmy. Serdecznie dziękujemy uczniom za przesłane zgłoszenia. Czas poznać decyzję naszej komisji konkursowej! #wiemyjak

Decyzja Komisji Konkursowej

Niezmiernie miło jest nam przyznać, że wszystkie prace konkursowe były na bardzo wysokim poziomie. Jesteście energicznymi, kreatywni ludźmi i w każdym z filmów można było odczuć zamiłowanie do marketingu. Udowodniliście, że #wieciejak skutecznie wykorzystać video do autopromocji. Niełatwo było zatem wybrać jedną osobę, z którą nawiążemy współpracę podczas stażu.

Po wielokrotnym odtworzeniu filmów i burzliwej dyskusji komisja konkursowa podjęła decyzję, że miesięczny staż w dziale marketingu w firmie EACTIVE zdobywa…

MICHAŁ OLENDER

Film konkursowy Michała Olender

Michałowi serdecznie gratulujemy i czekamy na kontakt w celu ustalenia szczegółów odbycia stażu. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za chęć uczestniczenia w konkursie i życzymy powodzenia podczas zbliżającej się wielkimi krokami matury!

Poniżej przedstawiamy pozostałe prace konkursowe:

Film konkursowy Moniki Choptiany

Film konkursowy Bartka Zabawki

Film konkursowy Patrycji Fajter

Film konkursowy Emilii Zychowicz

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak