Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Jakub poprowadzi wykład dla studentów Uniwersytetu w Lublinie!

jakub koordynator seo

Już niedługo, a dokładniej w niedzielę 14 maja nasz Koordynator Zespołu SEO – Jakub Lisiecki poprowadzi wykład dotyczący wyszukiwarki Google i pozycjonowania stron. Bardzo się cieszymy, że mamy możliwość dzielenia się naszą wiedzą ze studentami Uniwersytetu w Lublinie!

Wykład Jakuba odbędzie się za pośrednictwem skype’a i jest efektem naszej współpracy z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej. Przypomnijmy – uczelnia ta istnieje już od 70 lat i stale się rozwija, dzięki czemu obecnie wyróżnia się bogatą ofertą edukacyjną. Nasza współpraca dotyczy Wydziału Politologii na kierunku „Marketing internetowy i brokering informacji”, gdzie kierownikiem jest dr hab. Ewa Nowak.

Możliwość przekazania wartościowej wiedzy studentom to dla nas bardzo cenne doświadczenie – jesteśmy biegli w temacie marketingu internetowego i zgromadziliśmy już konkretne zasoby wiedzy, dlatego swobodnie możemy ją przekazywać. Tym razem Jakub przybliży temat wyszukiwarki Google, jej algorytmów, a także przedstawi wskazówki jak pozycjonować swoją stronę by uzyskać szeroką widoczność. Na podstawie przykładów i case study pokaże, jakie korzyści przynosi widoczność w Google dla danego biznesu, a także wyjaśni najważniejsze pojęcia z zakresu SEO. Content, link building i optymalizacja SEO – studenci już niebawem dokładniej poznają ich znaczenie. #wiemyjak

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak