Październik miesiącem rozwoju!

Październik był zdecydowanie miesiącem rozwoju! Nasi pracownicy brali udział aż w trzech wydarzeniach związanych z marketingiem online. Odwiedziliśmy: 18 Kongres Online Marketingu, 5 urodziny Linkhouse oraz 17 Targi eHandlu.

marketing-online-konferencje-2019

18 Kongres Online Marketingu odbył się w dniach 10-11.10.2019 r. w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczyło trzech przedstawicieli Eactive, którzy przez 2 dni świetnych prelekcji i warsztatów mogli dowiedzieć się m.in. jak sprzedawać jeszcze więcej w kanałach online, jak ustrzec się największych błędów w e-mailowej komunikacji marketingowej i poprawić doświadczenie klientów oraz czym jest depresja konsumentów i hipokryzja marek.

Kolejnym wydarzeniem, które odwiedziliśmy były 5 urodziny Linkhouse. Odbyły się 18.10.2019 r. w Katowicach. Na wydarzeniu spotkała się duża część polskiej społeczności SEO – nie zabrakło także specjalistów z EACTIVE! Wydarzenie zapoczątkowała część konferencyjna, na której prelegentami byli Grzegorz Strzelec, Szymon Słowik, Robert Niechciał oraz Damian Sałkowski. Po szkoleniach przyszedł czas na część rozrywkową, na której nie zabrakło tortu i toastu za przyszłość Linkhouse!

Ostatnim wydarzeniem, które odwiedziliśmy były 17 Targi eHandlu. Eactive było na nich jednym z wystawców. Nasi Doradcy mieli okazję zaprezentować ofertę naszej firmy potencjalnym klientom. Oprócz strefy stricte wystawowej, podczas wydarzenia można było wziąć udział w ponad 30 prelekcjach, które były prowadzone na 4 scenach.

konferencja-online-marketing

Za nami bardzo intensywny miesiąc, ale też bardzo motywujący. Nasz zespół uwielbia się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Czekamy z niecierpliwością na kolejne interesujące wydarzenia!

Ocena artykułu:
5/5 (10)

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. No i fajnie :) Na #TargiEhandlu te się widzieliśmy 8)

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak