Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Piotr Sobieś w szybkim czasie zdobywa wszystkie certyfikaty!

certyfikaty-piotra

 

certyfikaty-z-reklam-google

Takim sukcesem aż nie sposób się nie pochwalić! Piotr Sobieś, który dołączył do EACTIVE zaledwie 3 miesiące temu ma na swoim koncie już wszystkie możliwe do zdobycia certyfikaty, które potwierdzają jego wiedzę z reklam Google oraz analityki internetowej. #wiemyjak

Warto podkreślić, że to pierwsza taka sytuacja, gdy osoba będąca na okresie próbnym zdobywa taką ilość certyfikatów. Piotr dzięki swojemu zaangażowaniu i wiedzy sprostał zadaniom egzaminacyjnym i na jego koncie widnieje 6 nowych, cennych dokumentów z:

 • reklamy w Zakupach Google,
 • reklamy mobilnej,
 • reklam w sieci reklamowej,
 • reklam w sieci wyszukiwania,
 • Google Analytics,
 • reklam wideo.

Certyfikaty to potwierdzenie wiedzy i umiejętności

Piotrek jest certyfikowanym specjalistą AdWords – opanował zarówno podstawową jak i zaawansowaną wiedzę z wyżej wymienionych zagadnień, a także doskonale wie jak tworzyć, optymalizować i sprawdzać skuteczność poszczególnych reklam. Umiejętnie zarządza kampaniami, trafnie kierując reklamy i odpowiednio ustalając stawki. Dodatkowo opanował potrzebne zagadnienia analityczne i bardzo dobrze zna funkcje narzędzia Google Analitycs, aby móc szczegółowo analizować dane dotyczące m.in. skuteczności działań.

To bardzo ważne umiejętności, dzięki którym z pełnym przekonaniem możemy potwierdzić, że kampanie naszych klientów są w naprawdę dobrych rękach. W naszej pracy nieustannie monitorujemy efekty i robimy wszystko, aby prowadzone kampanie były możliwie najbardziej efektywne.

Piotrkowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów! Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszego specjalisty.

Komentarze

Dodaj komentarz

 1. Kasia pisze:

  Brawo Piotrek!!!

 2. Michał Kliszczak EACTIVE pisze:

  Piotrek Mistrz :)

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak