Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Rafał Wojtalik zdobywa trzy nowe certyfikaty!

reklama mobilna

sieć reklamowa

google analytics

Z przyjemnością informujemy, że Rafał Wojtalik powiększył naszą pulę certyfikatów o trzy nowe dokumenty, które potwierdzają jego umiejętności. W ostatnim czasie mamy coraz więcej dowodów na to, że prowadzone przez nas kampanie są realizowane na najwyższym poziomie. #wiemyjak

Rafał zdał z powodzeniem egzaminy i otrzymał certyfikaty: z reklam AdWords w sieci reklamowej, z reklam mobilnych oraz z Google Analytics. Oznacza to, że Rafał może się pochwalić zaawansowaną wiedzą dotyczącą wspomnianych zagadnień, a także wykorzystuje sprawdzone metody przygotowywania, optymalizacji i pomiaru kampanii reklamowych. Certyfikat z Google Analytics potwierdza natomiast znajomość tej platformy oraz metod stosowanych w analityce cyfrowej. Tak szeroka wiedza może oznaczać tylko jedno dla naszych klientów – ich kampanie są w dobrych rękach, bo zarządzane są przez naszych wykwalifikowanych specjalistów tak, aby osiągały jak najlepsze rezultaty.

Niedawno wspominaliśmy o tym, że coraz więcej osób poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe certyfikaty, nie tylko w Zespole Reklam Google, ale w całym Dziale Realizacji – ostatnio przybyło nam więcej certyfikatów z Google Analytics. W czerwcu uzyskaliśmy również prestiżowy status Partnera Google Premium, który przyznawany jest najlepszym agencjom za osiąganie świetnych rezultatów w prowadzeniu kampanii reklamowych Google.

O wszystkich naszych osiągnięciach możecie przeczytać na blogu, a także w zakładce wiemy jak, gdzie przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak