Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Rozpoczynamy współpracę z Uniwersytetem w Lublinie!

UMCS

Z radością informujemy, że już niedługo będziemy mogli dzielić się naszą wiedzą ze studentami z UMCS w Lublinie (Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej – www.umcs.pl). To efekt współpracy, którą nawiązaliśmy z Wydziałem Politologii Uniwersytetu – już za chwilę poznacie szczegóły. #wiemyjak

Marketing internetowy to nasza specjalność i każdego dnia zgłębiamy jego tajniki, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że zgromadziliśmy już naprawdę pokaźną bazę wiedzy. Jest ona na tyle obszerna, że swobodnie możemy się nią dzielić. Współpraca z Uniwersytetem bardzo nas cieszy – będziemy prowadzić warsztaty i szkolenia przedstawiające najważniejsze zagadnienia z marketingu internetowego. Studenci poznają ten obszar zarówno od teoretycznej, jak i praktycznej strony, a wiedzę przekazywać będą nasi specjaliści.

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej to uczelnia z bogatą historią, istniejąca już od ponad 70 lat. Zaletą UMCS jest kompleksowa oferta edukacyjna i nieustanny rozwój – co roku proponowane są kolejne kierunki studiów i różne specjalizacje. Jest największą uczelnią publiczną po wschodniej stronie Wisły; posiada również szeroką ofertę kół naukowych skierowanych do studentów, dzięki czemu wyróżnia się w swoim regionie. O wysoki poziom nauki dba też kadra naukowo-dydaktyczna złożona ze specjalistów – bardzo się cieszymy, że będziemy mogli z nimi współpracować.

Nawiązanie współpracy z Uniwersytetem nie jest naszą pierwszą inicjatywą w tym stylu – wcześniej organizowaliśmy spotkania warsztatowe z klasą biznesową w Oławie, na których przekazywaliśmy cenne wskazówki dotyczące marketingu internetowego, prowadzenia firmy i jej rozwoju. Możliwość dzielenia się z uczniami naszą wiedzą była bardzo cennym doświadczeniem, zarówno dla nas jak i dla naszych odbiorców. Liczymy, że nowa współpraca będzie równie owocna!

Informacja o naszej współpracy dostępna jest również na stronie studiów podyplomowych (http://www.infobrokering.umcs.lublin.pl/index.html) na Wydziale Politologii UMCS.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak