Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Otrzymaliśmy prestiżowy status Partnera Google PREMIUM!

 

Google Premium

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie agencji, które otrzymały status Partnera Google Premium – oznacza to, że jesteśmy jedną z najbardziej cenionych agencji w Polsce i spełniamy szereg istotnych wymagań. Takie wyróżnienie sprawia, że możemy być naprawdę dumni z naszych działań! #wiemyjak

Nowość od Google dla najlepszych agencji

Trzy lata temu uzyskaliśmy status Partnera Google świadczący o tym, że dysponujemy szeroką wiedzą dotyczącą prowadzonych kampanii i dbamy o ich jakość. Status Google Partner Premium to nowość od Google, która jest wyjątkowym wyróżnieniem – potwierdza, że prowadzimy kampanie AdWords na najwyższym poziomie, osiągamy wybitne rezultaty i nieustannie rozwijamy swoje umiejętności. W skrócie – znaleźliśmy się w gronie najlepszych.

Google w ostatnim czasie przeprowadziło sporo zmian związanych z programem Google Partners i jeszcze dokładniej przygląda się działaniom wszystkich agencji i ich jakości. Dodatkowo wprowadzone zostały tzw. specjalizacje i pod ich kątem można wyszukiwać partnerów. Poniżej przedstawiamy nasze specjalizacje:

– reklama w sieci wyszukiwania,
– reklama mobilna,
– reklama w Zakupach Google,
– reklama w sieci reklamowej.

Spełniamy szereg wymagań

Google podkreśla, że status Premium otrzymują agencje spełniające określone wymagania, dotyczące przede wszystkim certyfikacji oraz wyników pracy. Okazuje się, że EACTIVE spełnia wymagania takie jak:

– wysoka jakość kampanii,
– skuteczność prowadzonych działań,
– wykorzystywanie zaawansowanych opcji AdWords,
– wymagania certyfikacyjne (uzyskanie odpowiedniej liczby certyfikatów świadczących o tym, że posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą AdWords),
– długi czas współpracy z klientami i powiększanie grona klientów,
– wydawanie odpowiednich środków na reklamę.

Każdy wymóg jest ważny i widać, że najnowsze wyróżnienie przyznawane jest agencjom, które prowadzą kampanie na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że ten tytuł przypadł nam i oficjalnie jesteśmy już Partnerem Premium!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak