Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Spotkanie roczne i tłusty czwartek – podwójne świętowanie w EACTIVE

Tłusty czwartek w tym roku był dla nas podwójną okazją do świętowania. Oprócz zajadania się pysznymi pączkami, w naszej firmie odbyło się coroczne spotkanie całego zespołu z CEO – Michałem Kliszczakiem.

tlusty-czwartek-spotkanie-roczne

Podczas corocznego spotkania, Michał podsumował nasze działania w minionym roku. Z radością wspominaliśmy zeszłoroczne szkolenia, awanse i inne sukcesy, które udało nam się osiągnąć.  Rozmawialiśmy również o tym, na czym planujemy skupiać się w obecnym 2020 roku i przypomnieliśmy sobie nasze firmowe wartości.

tlusty-czwartek-spotkanie-roczne-2

Z uwagi na to, że według tradycji każdy, kto zje co najmniej jednego pączka w tłusty czwartek, będzie miał szczęście przez najbliższy rok, na naszych pracowników czekała w ten dzień słodka niespodzianka w postaci pysznych pączków. A jak wszyscy wiemy – szczęścia nigdy za wiele.

tlusty-czwartek-spotkanie-roczne-3

Trzymamy kciuki za nasze powodzenie i czekamy, co przyniesie nam najbliższe 10 miesięcy.

Ocena artykułu:
4.3/5 (6)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak