Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Świąteczna loteria!

W naszej tradycji piątkowych loterii nie mogło zabraknąć edycji świątecznej. Zorganizowaliśmy dzisiaj losowanie, w którym oczywiście nie było przegranych! #wiemyjak

Do wygrania było coś dla ucha, oka i podniebienia! Na nasz zespół czekały:

  • głośniczki od Google
  • koszulka Ready to Rock od Google
  • opakowania pysznego Ferrero Rocher
  • nagrody pocieszenia

Wszyscy w ciągu kilku minut zjawili się w dziale marketingu i loteria została rozstrzygnięta! Szczęśliwą posiadaczką koszulki jest Joanna Zenker, głośniki trafiły do Karoliny Lis i Filipa Kaźmierczaka a piątkowe popołudnie Ferrero Rocher osłodzi Beacie Łuźniak, Dawidowi Wójcikowi i Monice Łagoda. Zwycięzcom głównych nagród gratulujemy, a pozostałe osoby prosimy o nietracenie nadziei – to z pewnością nie ostatnia taka loteria!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak