Wzięliśmy udział w Szlachetnej Paczce!

Nasz zespół stara się regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach mających na celu pomoc potrzebującym. Wsparcie takich działań to dla nas ogromna radość, energia do dalszego działania, ale przede wszystkim satysfakcja, że możemy dać coś od siebie osobom, które tego najbardziej potrzebują.

W tym roku postanowiliśmy wziąć udział w Szlachetnej Paczce. Jest to ogólnopolski, charytatywny projekt polegający na tym, iż darczyńcy przygotowują paczki dla potrzebujących rodzin. Historie wszystkich rodzin były przejmujące i czytając je chcieliśmy uchylić nieba każdej z nich. Naszą paczkę ostatecznie przygotowaliśmy dla rodziny z Wrocławia, dwóch kobiet – matki i córki. Obydwie Panie zmagają się z wieloma problemami życiowymi a także zdrowotnymi. Cierpiąca na poważne problemy z kręgosłupem córka opiekuje się swoją starszą, również schorowaną mamą. Niepełnosprawność spowodowała utratę pracy, a co za tym idzie kłopoty finansowe. Kobiety mogą liczyć jedynie na siebie, ale w tych wszystkich trudach nie tracą nadziei i radości życia.

Nasza pomoc była możliwa dzięki zaangażowaniu całego zespołu. Zrobiliśmy zbiórkę pieniędzy wśród pracowników, resztę potrzebnej kwoty zapewniła firma i za pozyskane środki kupiliśmy wszystko, co rodzina zgłosiła jako swoje potrzeby. W paczce oprócz żywności, środków czystości, pościeli znalazł się między innymi bojler, który umożliwi Paniom dokończenie remontu łazienki oraz materac do spania odpowiedni przy chorobie kręgosłupa córki.

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że udało nam się pomóc tej rodzinie i sprawić radość obu paniom. Mamy nadzieję, że odjęliśmy im choć trochę zmartwień i podarowaliśmy wspaniałe, nadchodzące Święta. Gorąco zachęcamy wszystkich do angażowania się w Szlachetną Paczkę. Jest to doskonała okazja, aby bezinteresownie dać coś od siebie innym i poczuć jakie to wspaniałe uczucie! #wiemyjak

 

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz