Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Świętujemy 15 urodziny usługi Google AdWords!

Dziś jest wielki dzień dla usługi Google AdWords, która obchodzi 15 urodziny!

Dokładnie 15 lat temu w USA pojawiły się pierwsze reklamy AdWords w wyszukiwarce. Usługa niesamowicie się rozwinęła – w pierwszym roku korzystało z niej ok 350 klientów, a obecnie szacuje się, że reklamodawców są już miliony.

Reklamy AdWords stają się coraz bardziej pożądane, a my wiemy jak odpowiadać na potrzeby klientów i oferujemy profesjonalną obsługę kampanii reklamowych w internecie. Nasz Dział AdWords i Konwersji cały czas dba o swój rozwój, poszerzając wiedzę i umiejętności. Bardzo cieszymy się z 15-lecia AdWords oraz tego, jakie ta usługa daje obecnie możliwości i wspólnie świętujemy to wydarzenie.

Urodziny AdWordsDział AdWords i Konwersji nie zapomniał o swoich współpracownikach i z tej okazji przygotował dla wszystkich małe co nieco – KONKURS niespodziankę :) Zadanie konkursowe było bardzo ciekawe – należało znaleźć w wyszukiwarce naszą reklamę, które była powiązana ze świętowaniem w EACTIVE wiemy jak urodzin AdWords. Po kliknięciu w reklamę dana osoba została przekierowana na specjalną podstronę, gdzie znajdowała się informacja o wygranej. Nagrodami były gadżety Google w tym piłeczki, notes, smycz i dodatkowo jajka Kinder Niespodzianki lub cukierki jako nagroda pocieszenia. Pierwsi szczęśliwcy bardzo szybko odgadnęli zagadkę i  otrzymali upominki. Gratulujemy zwycięzcom!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak