Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Współpraca z Fundacją Pociecha zakończyła się sukcesem!

podziękowanie od fundacji

Miło nam poinformować, że nasza współpraca z Fundacją Pociecha przyniosła bardzo pozytywne rezultaty! Dzięki naszemu wsparciu możliwe było ufundowanie wielu wyprawek szkolnych dla ubogich dzieci.

We wcześniejszym wpisie informowaliśmy o naszej współpracy z Fundacją Pociecha – bardzo się cieszymy, że mieliśmy możliwość zaangażowania się w inicjatywę charytatywną. Wspomniana Fundacja już drugi raz zorganizowała akcję „Powrót do szkoły” mającą na celu zachęcenie wszystkich do ufundowania wyprawek szkolnych dla ubogich dzieci ze świetlic środowiskowych. W ramach wsparcia zdecydowaliśmy się poprowadzić kampanię AdWords i zareklamować to działanie. Cieszy nas fakt, że kampania przyniosła oczekiwane rezultaty – wsparcie pozwoliło na zwiększenie widoczności akcji i ufundowanie wielu wyprawek szkolnych!

Cieszymy się, że przyczyniliśmy się do tego sukcesu :)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak