Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Wspieramy akcję „Powrót do szkoły” Fundacji Pociecha!

Z ogromną przyjemnością angażujemy się w różnorodne akcje pomocowe na rzecz potrzebujących – tym razem wspomagamy Fundację Pociecha, która organizuje akcję „Powrót do szkoły”. To nie jest nasz pierwszy kontakt ze wspomnianą Fundacją – wcześniej zorganizowaliśmy w EACTIVE zbiórkę, o której możecie przeczytać w tym wpisie. #wiemyjak

Fundacja Pociecha po raz drugi zachęca wszystkich do ufundowania wyprawek szkolnych dla ubogich dzieci z trzech świetlic środowiskowych: „Miś” we Wrocławiu, „Garaż” w Opolu i „Grodzisko” w Gdańsku. Z uzyskanych środków dzieci otrzymają niezbędne przybory szkolne takie jak: piórniki, zeszyty, czy plecaki, dzięki czemu będą mogły rozpocząć rok szkolny bez obaw, że zabraknie im podstawowego wyposażenia. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w akcji – jej szczegóły dostępne są w tym miejscu.

Obecnie wspieramy Fundację Pociecha promując jej inicjatywę – nasi specjaliści z Zespołu Reklam Google prowadzą dla niej kampanię AdWords! Bardzo cieszymy się, że dzięki naszym umiejętnościom możemy zrobić nieco więcej dla wspomnianej Fundacji i informacja o akcji dotrze do większej liczby osób.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak