XI edycja programu Mentoring dla Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Nasz CEO – Michał Kliszczak bardzo chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi przez lata prowadzenia EACTIVE. Z tego powodu po raz kolejny Michał będzie Mentorem w programie mentoringowym na jednej z wrocławskich uczelni.

Mentoring

W minionym roku również braliśmy udział w mentoringu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Z kolei w poprzednich latach Michał uczestniczył w programie na Uniwersytecie Wrocławskim.

Spotkania, które odbywają się w ramach programów mentoringowych to możliwość uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, kłębiących się w głowie studenta, który lada chwila wejdzie na rynek pracy. To możliwość poznania oblicza pracy przez Mentee, jeszcze przed zakończeniem studiów, a także rozpoznania w branży Mentora i weryfikacji, czy jest ona zgodna z jego zainteresowaniami.

Warto jednak dodać, że program niesie za sobą obopólne korzyści. Różnica pokoleń i doświadczeń sprawia, ze Mentor może spojrzeć na swój biznes oczami Mentee, co niejednokrotnie okazuje się być naprawdę ciekawym doświadczeniem. To również świetny moment na wykorzystanie przez przedsiębiorcę swojej dotychczasowej wiedzy oraz umiejętności coachingowych w praktyce.

Z doświadczenia wiemy też, że udział w programie może owocować świetnymi pomysłami, a nawet współpracami na lata.

Michał już nie może doczekać się pierwszego spotkania z Mentee, mamy nadzieję, że i tym razem udział w programie będzie niósł za sobą wiele dobrego.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (3)

Komentarze

Dodaj komentarz