Znów dzielimy się naszymi pasjami!

prezentacja o islandii

W EACTIVE doceniamy pasje pracowników, dlatego każdy chętny ma możliwość przygotowania i przedstawienia prezentacji związanej ze swoim hobby. Efekt? Mieliśmy już okazję zgłębiać tajniki warzenia piwa, a także przenieśliśmy się w podróżniczy świat południowo-wschodniej Azji. Z zaciekawieniem słuchamy o zainteresowaniach współpracowników, dlatego już od jakiegoś czasu czekaliśmy na prezentację Marcina Sarbinowskiego.

Temat spotkania również miał charakter podróżniczy – Marcin opowiedział nam o swojej rowerowej wyprawie do Islandii. Wyjazd był bardzo intensywny i wymagał odpowiedniego przygotowania – podróżnicy całą trasę pokonywali na rowerach i przejechali ok 1050 km. Miejsca, które zwiedzili zapewne na długo zostaną w naszej pamięci.

Marcin przedstawił nam pełną fotorelację z wyprawy i przekazał najciekawsze informacje dotyczące charakteru kraju i jego kultury. W końcu Islandia to wyjątkowo ciekawy kraj wyspiarski, pełen niesamowitych krajobrazów, gejzerów, gór, wodospadów i wulkanów. Jest obowiązkowym punktem na mapie każdego podróżnika, który docenia piękno krajobrazu i przestrzeni. Przeszkodą w podziwianiu takich walorów bywa jednak pogoda, która może utrudniać zwiedzanie nawet najbardziej wytrwałym podróżnikom. Marcin wraz ze swoją ekipą zwiedzili sporą część Islandii, niekiedy przemieszczając się w trudnych warunkach – przez 2 tygodnie nie sposób jednak zobaczyć wszystkiego, dlatego planują tam jeszcze wrócić.

Liczymy zatem na kolejną prezentację z podróży :) Cieszymy się, że mieliśmy możliwość poszerzyć naszą wiedzę odnośnie tak oryginalnego kraju jakim jest Islandia.

zdjęcie z Islandii

10/11/2016
Jagoda Dynowska

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to