Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Szkolenie SEO online z podstaw pozycjonowania

Kup szkolenie SEO online i naucz się podstaw pozycjonowania!

*Oglądaj z dźwiękiem!

user Prowadzący: Jakub Lisiecki, Koordynator Zespołu SEO

W EACTIVE Jakub od 4 lat zasila szeregi zespołu SEO, a od prawie 2 lat pełni funkcję koordynatora zespołu SEO. Posiada ogromną wiedzę dotyczącą pozycjonowania, którą skutecznie wykorzystuje podczas pracy nad serwisami naszych klientów. Potwierdzeniem umiejętności Jakuba są również wyniki osiągane dla naszej strony eactive.pl – od 2 lat dzięki zaangażowaniu i systematycznej pracy utrzymuje nasz serwis na najwyższych pozycjach na najważniejsze frazy związane z pozycjonowaniem. Jakub  stale poszerza swoją wiedzę, mnożąc regularnie na swoim koncie liczbę odbytych szkoleń, o których możecie przeczytać w dziale WIEMY JAK. Swoimi umiejętnościami chętnie dzieli się z innymi, o czym możecie przekonać się, oglądając szkolenie.

clock Czas trwania: 55 minut

kartka Zagadnienia:

Podstawowe pojęcia;
Wyniki wyszukiwania;
Jak człowiek korzysta z wyszukiwarki?;
Inbound marketing;
Ruch z wyszukiwarki;
Dobór słów kluczowych;
Co decyduje o pozycji w wyszukiwarce?

Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega pozycjonowanie stron i zdobyć niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci rozpocząć Twoją przygodę z pozycjonowaniem, szkolenie seo „Podstawy pozycjonowania” jest skierowane właśnie do Ciebie.

Aby otrzymać dostęp do pełnego szkolenia z pozycjonowania wypełnij poniższy formularzprzejdź do płatności. CENA SZKOLENIA: 27 zł brutto!

Po opłaceniu szkolenia otrzymasz na podany adres e-mail link, dzięki któremu pobierzesz nagranie ze szkolenia on-line „Podstawy pozycjonowania” na swój komputer. Zgodnie z regulaminem, kopiowanie i rozpowszechnianie, wykraczające poza własny użytek wewnętrzny i osobisty, może odbywać się tylko po uzyskaniu naszej zgody.

KUP szkolenie online
„Podstawy pozycjonowania”

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. *

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

Dodaj komentarz

 1. Kasia pisze:

  Opłacało się kupić szkolenie :) Faktycznie podstawy pozycjonowania, ale chociaż są konkretne informacje.

 2. Marcin pisze:

  Szkolenie bardzo fajne, idealne na start!

 3. Tomasz pisze:

  Bardzo konkretne informacje przekazane w przystępny sposób dla początkujących. Dobra inwestycja:)

 4. Jarek pisze:

  Świetne szkolenie dla początkujących , także polecam jeśli ktoś ma zamiar zagłębić się w temacie, w którym jest kompletnie zielony.

 5. Justyna pisze:

  Bardzo ciekawe szkolenie. Z chęcią obejrzę następne części.

 6. dzięki za fajny artykuł

 7. Adam pisze:

  Czy zakup szkolenia jest jeszcze aktualny ?

 8. Iga Katulska EACTIVE pisze:

  Panie Adamie,

  jak najbardziej :) Zakup szkolenia jest cały czas możliwy. Cena: 27zł brutto. Jeżeli jest Pan zainteresowany, proszę wypełnić formularz umieszczony na końcu wpisu.

 9. Łukasz pisze:

  Dzięki, teraz sprawdzę w praktyce :)

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak