Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Sesja instruktażowa od Majestic dostępna po polsku

Jest już dostępna polska wersja sesji instruktażowej od Majestic. Informacja o polskiej wersji demonstracyjnej pojawiła się kilka dni temu na blogu Majestic.com.

Doczekaliśmy się polskiej wersji językowej szkolenia przygotowującego do pracy z narzędziem Majestic. Sesja instruktażowa pozwala nowym użytkownikom zapoznać się z funkcjami, które oferuje narzędzie. Dostępna jest online i może z niej skorzystać każdy zainteresowany zastosowaniem narzędzia Majestic. Wystarczy zarejestrować się na stronie Majestic.com, ponieważ dostęp do sesji instruktażowej jest bezpłatny.

Sesja instruktażowa zajmuje od 30 do 45 minut. W tym czasie uczestnicy sesji mogą poznać wszystkie niezbędne informacje potrzebne do korzystania z Majestica, który posiada obecnie największą bazę linków.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak